bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Bramy

Post autor: bajobaj »

Cześć, moje pytanie jest następujące. Czy Waszym zdaniem opłaca się dziś używane bramy zrobić? Czy jest to rozsądne? Można to potem odpowiednio dopasować? Dodam, że tak naprawdę sprawa jest pilna. Ostatnio u nas coraz więcej kradzieży, dlatego ja ogólnie nie chciałabym, żeby i nas to spotkało. Ktoś coś?

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Bramy

Post autor: dert »

Nie wiem czy to jest do końca dobry pomysł. Właśnie kwestia odpowiedniego dopasowania, ale też jak taka brama wygląda. Osobiście ja postawiłem na nową bramę panelową, od Jońca. Też od nich przęsła mam panelowe w ogrodzeniu, więc jest taka całość idealna. Brama przesuwna, z możliwością montażu automatyki oczywiście. Solina jakość, ładny wygląd, jestem bardzo zadowolony.

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Bramy

Post autor: budowlaniecja »

Ja raczej bym stawiał na nowe bramy. A jak będziecie szukać do bram automatyki to zbaczcie tu twojabrama/pl/ Tu dostaniecie automatykę do bramy skrzydłowej, przesuwnej a też bram garażowych. Ja osobiście mam zamiar skorzystać z automatyki do bramy wjazdowej przesuwnej. Dlatego że zajmuje mniej miejsca od bramy skrzydłowej.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Bramy

Post autor: emiliakozak »

Temat bramy i ogrodzenia powinien być zawsze odpowiednio przemyślany, gdyż to inwestycja na bardzo długi czas. Na stronie ogrodzeniepanelowe/pl/blog/jak-oslonic-sie-od-sasiadow-161/ możecie dowiedzieć się czym odsłonić się od sąsiadów, aby zyskać więcej prywatności na własnej przestrzeni. Wybór jest spory, niektórzy stawiają na maty inni na rośliny ozdobne czy iglaki. Pamiętajcie jednak, aby wszystko było zgodne z prawem i obowiązującymi zasadami.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Bramy

Post autor: czoko752 »

"Jaki bramy polecacie?



___

programista
"

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Bramy

Post autor: Mniejsza1999 »

"Poszukujesz najlepszej jakości bram garażowych?

Jeśli tak, to polecam ofertę firmy Bramotechnika :)

Maja duży wybór bram garażowych producenta Hormann w naprawdę atrakcyjnych cenach :)

Sprawdźcie sami - bramy garażowe Tychy
"

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Bramy

Post autor: mojra »

Jeżeli szukacie dobrej jakości bramy garażowej to zerknijcie przede wszystkim na smartbramy/pl/ bramy wysokiej jakosci na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Firma stawia przede wszystkim na jakość.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Bramy

Post autor: zuzula12 »

Znajdą się tutaj osoby poszukujące sprawdzonego sprzętu jeżeli chodzi o bramy wjazdowe. Warto zadbać o odpowiedni napęd. Polecam Wam zestaw do bramy przesuwnej , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę w atrakcyjnej cenie.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Bramy

Post autor: Mniejsza1999 »

"Poszukujesz najlepszej jakości bram garażowych?

Jeśli tak, to polecam ofertę firmy Bramotechnika :)

Maja duży wybór bram garażowych producenta Hormann w naprawdę atrakcyjnych cenach :)

Sprawdźcie sami - bramy garażowe Tychy
"

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Bramy

Post autor: bonyard »

W sumie z tego co da się zauważyć, to najpopularniejsze są bramy segmentowe i większość osób właśnie na nie się decyduje. Co jest ważne, to by były one dobrej produkcji, by posłużyły przez wiele lat bez awarii

ODPOWIEDZ