majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

meble

Post autor: majsterka »

Jeśli chodzi o aranżacje bura i odpowiednie meble to warto skorzystać z edinos/pl/meble-biurowe Znajdziesz tam wiele modeli mebli, które na pewno Cię zainteresują.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: meble

Post autor: mojra »

Dobrej jakości meble biurowe znajdziesz rownież w ofercie: meble.lobos/pl/sklep/28-biurowe Ja mam właśnie od nich wszystkie meble w swoim biurze i jak najbardziej polecam. Sprawdź sobie ich ofertę. Całkiem możliwe, że ich produkty przypadną ci do gustu.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: meble

Post autor: zuzula12 »

"Jestem w trakcie remontu kuchni i szukam producenta mebli na wymiar w Krakowie.



rudzianin/pl
"

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: meble

Post autor: pyrtek »

Ja trafilem niedawno super promocje w ikei online i jak meble zamowione przyjechaly na mieszkanie to jedynie z firma montiermebli/pl/montaz-mebli-ikea/ ustalilem termin montazu, bo jednak fachowcy to sobie sprawniej z tym skladaniem radza niz ja :D

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: meble

Post autor: grażynka011 »

Ostatnio właśnie trafiłam na rewelacyjną ofertę jaką posiada sfmeble/pl/inspiration/co-postawic-na-komodzie . Znajdziecie tutaj różnorodne akcesoria dekoracyjne, które na pewno przypadną wam do gustu. Moim zdaniem jest to jednak najlepszy sklep.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: meble

Post autor: Luza »

Meble muszą być funkcjonalne, żeby wygodnie wszyscy mieszkańcy żyli. Dlatego dobrym wyborem będą meble na wymiar. Można je zamówić w sklepie gornapolka/com/ . Możecie tam zamówisz szafy, szafki nocne, wieszaki do przedpokoju czy komody. Wszystko robią pod wskazany wymiar, dlatego będzie to praktyczne rozwiązanie. Mają nowoczesne wzory.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: meble

Post autor: Monika »

A czy warto Waszym zdaniem odnawiać stare meble? Kto z Was ma z tym jakieś doświadczenia? Ja słyszałam, że bardzo dobra jest na przykład farba akrylowa do mebli Nobiles. Może być ona stosowana też do mebli drewnianych na zewnątrz, na przykład ławek ogrodowych. Czy ktoś z Was miał z nią może wcześniej do czynienia?

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: meble

Post autor: wąż »

Dodatkowo warto uzbroić drzwi oraz inne wymagające tego miejsca odpowiednimi systemami zabezpieczającymi w postaci zamków. Więcej możecie dowiedzieć się na stronie producenta https://www.euro-locks.com/pl/ który w ofercie posiada wiele rodzajów zamków elektronicznych, mechanicznych i innych. Warto sprawdzić.

ODPOWIEDZ