wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Jak poradzić sobie z wilgocią w domu?

Post autor: wesołek »

Zastanawiam się jak można zwalczyć wilgoć w pokoju go nie wiem dlaczego nagle pojawiła się u nas w domu, a że mamy alergika to jest to bardziej uciążliwe. Stosowaliśmy dużo różnych środków i nic nie pomogło. Dlatego też zastanawiamy się nad jakimś innym rozwiązaniem. I tak polecono nam zapoznać się z ich ofertę econovli/pl/120-klimatyzery-wentylatory-oraz-osuszacze-powietrza gdzie mają bardzo dobry sprzęt, który z łatwością poradzi sobie z wilgocią i nie tylko. Także raczej zakupimy taki klimatyzer z funkcją grzania.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Jak poradzić sobie z wilgocią w domu?

Post autor: Remontowa »

Problem z wilgocią to częsty problem w budynkach, w których nie ma odpowiedniej wentylacji. Każdy budynek musi posiadać przynajmniej wentylację grawitacyjną, która odprowadza nadmiar wilgotnego powietrza. Taka wentylacja jest prosta w montażu, nie jest kosztowna i nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń. Jeśli nie macie w domu systemu wentylacyjnego to pomyślcie o montaży wentylacji grawitacyjnej.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jak poradzić sobie z wilgocią w domu?

Post autor: mojra »

W moim domu posiadam wentylację i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie! Myślę, że moglibyście zainteresować się tym tematem. Natomiast ze swojej strony polecam wam ofertę lindab-polska/pl/ - mają ogromne doświadczenie w tym temacie i oferują innowacyjne rozwiązania.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak poradzić sobie z wilgocią w domu?

Post autor: zuzula12 »

Może powinniście skorzystać z pomocy firmy naprawy rur od wewnątrz oni zajmują się fachowo właśnie wykrywaniem przecieków wody. Może macie nieszczelne rury lub inny problem. Firma ta na pewno pomoże. Korzystają z profesjonalnych sprzętów i mają sprawdzone metody. Polecam ich najmocniej.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Jak poradzić sobie z wilgocią w domu?

Post autor: Monika »

Jeśli zdążył Wam się już pojawić grzyb na ścianach w Waszym domu lub mieszkaniu, to koniecznie zaopatrzcie się w jakiś dobry środek do odgrzybiania ścian, żeby się go jak najszybciej pozbyć. U nas świetnie sprawdził się taki środek marki Altax, polecam wypróbować ;)

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Jak poradzić sobie z wilgocią w domu?

Post autor: gierka »

A no faktycznie to jest dość uciążliwy problem. Dlatego też każdy stara się jak najlepiej z tym problemem poradzić. I tak jak szukałam czegoś więcej na ten temat to natrafiłam na takie maski antysmogowe ceneolokalnie/pl/warszawa/maski-antysmogowe które nie powiem bardzo mnie zainteresowały. Bo jednak w dzisiejszych czasach warto zainwestować w lepszej jakości maseczki.

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Jak poradzić sobie z wilgocią w domu?

Post autor: Malina »

Wszystkie te środki przeciwgrzybiczne mają to do siebie,że stosuje się je już po fakcie,a lepiej jest zastosować się do kilku rad i wskazówek,by w naszych domach w ogóle takie atrakcje nie miały miejsca.Ważna jest wentylacja w domu,o czym sporo z nas zapomina.Na stronie producenta okien,można przeczytać ciekawie i fachowo napisany artykuł na ten właśnie temat,warto zajrzeć ekoplast-group/com/pl/pressroom/aktualnosci/page/9

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak poradzić sobie z wilgocią w domu?

Post autor: zuzula12 »

Może powinniście zgłosić się do firmy osuszanie łódź która zajmuje się kompleksowo suszeniem budynków, mieszkań, domów i innymi pomieszczeń które zostały zalane. Oni mają odpowiednie sprzęty i preparaty. Powinni pomóc.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Jak poradzić sobie z wilgocią w domu?

Post autor: Remontowa »

Ciężki temat z wilgocią w domu bo przyczyn może być mnóstwo. Na początek warto sprawdzić wentylację, bo często od nieprawidłowego obiegu powietrza pojawia się wilgoć. U mnie w domu mieliśmy starszy problem z wilgocią i do tego jeszcze na ścianie pojawił się grzyb. Żadne preparaty nie pomagały dlatego zdecydowaliśmy się na profesjonalne osuszanie ścian fastkrakow/pl/najpopularniejsze-metody-osuszania-scian/ .Po tym zabiegu wszystko jest ok i wilgoć już się nie pojawia na ścianach ani suficie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Jak poradzić sobie z wilgocią w domu?

Post autor: bonyard »

A skąd ta wilgoć się wzięła? Czy wskutek zalania? Bo jeśli tak to warto wykonać osuszanie po zalaniu i w ten sposób pozbyć się problemu raz na zawsze. Jednocześnie można także skorzystać z usług ozonowania czyli dezynfekcji i pozbycia się nieprzyjemnych zapachów

ODPOWIEDZ