mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Projekt domu

Post autor: mojra »

Ciekawym projektem domu jest Viking - polecam wam sprawdzić. Rownież na stronie deko-rady/pl/porady/projekt-domu-viking-4-budowa-od-a-do-z_33356 znajdziecie wszystkie porady związane akurat z tym projektem domu, co moim zdaniem znacznie ułatwia budowę.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Projekt domu

Post autor: Bakeneko »

Jak budujecie dom ważne jest zadbać o dobrą izolację. Trafiłem na artykuł san-pas/pl/jakie-sa-rodzaje-termoizolacji/ i jest on wart przeczytania, pomoże zapoznać się z rodzajami termoizolacji oraz tym samym pomoże wybudować dom waszych marzeń.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Projekt domu

Post autor: wloczykijka »

Zakończyłem już budowę swojego domu i jestem w trakcie jego wystroju. Postanowiłem zakupić rolety materiałowe ze sklepu https://anwis.pl/pl/rolety-materialowe-i-dzien-noc, aby zwiększyć komfort codziennego mieszkania - nie przepadam za słońcem i wolę siedzieć w ciemności. Promienie słoneczne padające na ekran komputera są naprawdę irytujące.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Projekt domu

Post autor: bebefa »

Skoro mowa o projektach domów, to moim zdaniem powinniście także sprawdzić, czy taki mgprojekt/com/pl/doskonaly-2-wariant-d domek nie będzie Wam odpowiadał. Dla mnie wygląda naprawdę nieźle i sama bym się na to zdecydowała. Po prostu numero uno dla mnie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Projekt domu

Post autor: zuzula12 »

Jakiś czas temu zakupiłem nowe mieszkanie i w moim przypadku skorzystałem z profesjonalnego biura projektowego - aranżacja wnetrz kraków , które polecił mi mój znajomy. Uzyskałem ogromną pomoc, a projekt który dla mnie stworzyli prezentuje się fantastycznie.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Projekt domu

Post autor: Bakeneko »

Ja zdecydowałem się na ułożenie paneli podłogowych w salonie, salon teraz wygląda wyjątkowo. Polecam wamnajlepszy sklep do analizy zakupu paneli, jest to podlogi24.net, i nich na pewno znajdziecie wszystko co potrzebujecie.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Projekt domu

Post autor: budowlaniecja »

Ja uważam ze lepiej kupić gotowy dom. Dobre propozycje ma biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ Mają domy na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mam zaamiar się z nimi skontaktować by przekazać swoje oczekiwania.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Projekt domu

Post autor: czoko752 »

Wybierając projekty domów należy przede wszystkim kierować się swoim gustem, ale też pamiętać o potrzebach. Moim zdaniem, warto szukać czegoś wśród projektów gotowych. Na pewno znajdzie się w nich coś, co będzie Ci odpowiadać, a takie rozwiązanie jest na pewno tańsze niż kupno projektu indywidualnego.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Projekt domu

Post autor: Bakeneko »

A mi bardzo się spodobał projekt mgprojekt/com/pl/hiacynt-2 Myślę, że właśnie na niego się zdecyduję ;) Może macie jakieś doświadczenia z nim związane ? Może budowaliście , budujecie sami albo ktoś ze znajomych czy rodziny ? :)

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Projekt domu

Post autor: papilotka »

A czy w swoich gospodarstwach macie może szamba lub oczyszczalnie ścieków? Jeśli tak, to podrzucam namiar na fajny, bardzo dobrze zaopatrzony sklep ekodlaciebie/pl/45-woda-szamba-oczyszczalnie :) Posiadają różnego rodzaju preparaty i koncentraty do szamb, głównie takie z mikroorganizmami , które efektownie rozkładają wszelkie nieczystości oraz zmniejszają ilość osadu w zbiorniku.

ODPOWIEDZ