matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Projekt domu

Post autor: matys »

Witam, po prostu szukam projektu domu, a szukając, wpadłem na firmę mg domy sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Uczniowskiej 13 w Warszawie. W sieci znani są bardziej jako MG Projekt. Czy Waszym zdaniem to rzetelni kontrahenci? Co mają wyjątkowego do zaoferowania?

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Projekt domu

Post autor: bebefa »

Jakiś czas temu przeglądałam ich stronę, ale też i pisałam do nich na adres mgprojekt@mgprojekt/com/pl , a potem dzwoniłam 600 392 884 i mogę powiedzieć, że są to rzetelni kontrahenci. Mają dobrą ofertę, ale też i takie grupy facebook.com/pg/mgprojekt/groups/?ref=page_internal do dyskusji o projektach, Niczego nie ukrywają, są rzetelni.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Projekt domu

Post autor: mrozek »

Warto też zainteresować się taką opcją jak biuro projektowe, inżynierskie, architektoniczne Wrocław: zarzycki-konstrukcje/pl/. U nich zamówicie projekt indywidualny, ale też bez problemu dobierzecie projekt gotowy.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Projekt domu

Post autor: bajobaj »

No ja też bym wybrał MG Projekt. Wyróżniają się na tle innych firm, a do tego mają naprawdę dobre propozycje domów. Mogą też wykonać indywidualny projekt, jeśli jest taka potrzeba.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Projekt domu

Post autor: marina »

Postawić dom w stanie surowym zamkniętym szybko, ale jak dla mnie najgorszy etap to wykańczanie. Napiszcie proszę jakie są orientacyjne ceny schodów, ponieważ właśnie był u mnie pan który za zrobienie 4 stopni chciał 5-7tys i nie wiem czy mam się cieszyć że tylko tyle czy wręcz przeciwnie. mnie się wydaje bardzo drogo. Tutaj znowu znalazłam też inną firmę drewdom/com/pl/schody-drewniane i nie wiem co mam teraz zrobić

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Projekt domu

Post autor: galaretek »

Przy budowie domu zdecydowanie przyda się firma, która wykona wiercenia geotechniczne. Ze swojej strony zdecydowanie mogę wam polecić ten link https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/uslu ... echniczne/ . Sam niedawno korzystałem z ich usług i mogę wam powiedzieć, że nie zawiodłem się! Gołym okiem widać, że są to specjaliści.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Karina
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:46 am

Re: Projekt domu

Post autor: Karina »

Na co trzeba jeszcze zwrócić uwagę waszym zdaniem przy budowie?

Joahim
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:53 am

Re: Projekt domu

Post autor: Joahim »

"""
Na co trzeba jeszcze zwrócić uwagę waszym zdaniem przy budowie?
[/quote]


Trudno się nie zgodzić z jednym, budowa domu to w dzisiejszych czasach poważna inwestycja. Nie tylko same materiały potrafią sporo kosztować ale także usługi. Niestety ludzie zbyt często kierują się jedynie tym jakie oszczędności mogą zyskać na czym się tylko da. W dłuższej perspektywie dopiero widać czy to się opłacało. Spójrzmy prawdzie w oczy, najtańsi wykonawcy będą jedynie zainteresowani tym jak obejść pewne kwestie by jak najszybciej skończyć budowę i iść na następną. Najczęściej popełniane są błędy w takich aspektach jak izolacja przeciwwodna gdy jest wykonana z nieodpowiednich materiałów. Wszystko ze względu na brak wiedzy ze strony inwestorów, niestety wszystkiego trzeba dopilnować. Po pierwsze to materiały powinny pochodzić od sprawdzonych na rynku producentów. Najlepiej jest je kupować w sklepach specjalizujących się w ich sprzedaży, przykładowo Suez - suez/com/pl/pl/c/Izolacja-przeciwwodna/8 Do tego możemy liczyć z ich strony na pomoc w wyborze, co też będzie bardzo cenne.
"""

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Projekt domu

Post autor: bebefa »

Heh, dobrze, że na nasz projekt domu firma kominiarska znana nam spojrzala, bo niestety, ale koszty budowy mielibyśmy większe . Okazało się, że przecież nie musimy tak ogrzewania i komina prowadzić, tylko inaczej i dzięki temu zaoszczędzimy sporo środków. Takie rozwiązania to ja lubię, bo przepłacanie nie jest moim ulubionym zajęciem.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Projekt domu

Post autor: majsterka »

Przeglądałam propozycje wielu pracowni i jednak najbardziej przekonała mnie MG Projekt Pracownia Architektoniczna mgprojekt/com/pl/ . Firma jest z Warszawy, ul. Uczniowska 14 i można bardzo dobrze się z nimi dogadać. Chętnie odpowiadają na wszelkie pytania i podsuwają nowe rozwiązania. Jak Ciebie też to zainteresowało to poślijcie wstępnego maila do [email protected] albo zadzowńcie na (22) 676 66 83
Ostatnio zmieniony wt lip 07, 2020 12:46 pm przez majsterka, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ