milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Projekt domu

Post autor: milka »

My też mamy w planach budowę jeszcze w tym roku. Dzisiaj będziemy przeglądać projekty domów a w weekend pojedzimy na poszukiwanie działki. Zależy nam na jak najszybszej budowie bo mieszkanie na wynajmnie zaczyna nas męczyć.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Projekt domu

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to jakiś czas temu skorzystałem z programu społeczno-gospodarczego mieszkanie bez wkładu własnego - xn--doradcawrocaw-6hc/pl/post/mieszkanie-bez-wkladu-wlasnego , dzieki czemu byłem w stanie zakupić swoje pierwsze mieszkanie.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Projekt domu

Post autor: czoko752 »

Projektując dom trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów, również na to, jakie np. będzie zużycie ciepłej wody na mieszkańca. Jest to na tyle ważna kwestia, że pomaga oszacować oraz dobrać odpowiedni sprzęt który spełni oczekiwania Twoje i domowników.

Dżonko
Posty: 399
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Projekt domu

Post autor: Dżonko »

Podczas każdej budowy bardzo ważną sprawą jest tworzenie kosztorysu budowy. Pomagają nam zrozumieć, ile wszystko będzie kosztować, planować budżet i śledzić, czy nie wydajemy za dużo. Dzięki nim wiemy, ile jeszcze trzeba pieniędzy i czy wszystko idzie zgodnie z planem. To taka lista zakupów dla budowy, dzięki której łatwiej kontrolować wydatki i być pewnym, że nic nie zaskoczy nas w trakcie budowy.

ODPOWIEDZ