wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Projekt domu

Post autor: wesołek »

Wybór projektu domu to jedno a drugie to budowa szamba. Bo jednak nie zapominajmy, że także musimy podjąć decyzję odnośnie jakie szambo będziemy mieli. Z tego co się orientuję to bardzo dobre i trwałe są szamba betonowe. Szukając godnego zaufania producenta znaleźliśmy ich ofertę szambabetonowe-brat-bet/pl/ Z tego co na ich temat przeczytałam to są czołowym producentem szczelnych o najwyższej jakości zbiorników żelbetonowych przeznaczonych jako szamba ekologiczne. Ato bardzo ważne aby szambo było szczelne no i w miarę ekologiczne

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Projekt domu

Post autor: erica »

Przejrzałam już wiele projektów, ale największą moją uwagę przykuł projekt Idealny od firmy MG Projekt mgprojekt/com/pl/idealny . Tak jak jego nazwa brzmi, taki właśnie jest - idealny. Prosta, niebanalna konstrukcja, ciekawe wykończenia, niedrogi w budowie. Jak dla mnie super.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Projekt domu

Post autor: mrozek »

Wybór projektu jest ważny ale ważniejsza jest jego realizacja. A to wszystko jest bardzo czasochłonne i zajmujące. Nam lepszą opcją wydaje się zakup gotowego domu. Bardzo zaciekawił nas dom Warszawa Ursynów: alberoinvest/pl/modern-house/domy-na-ursynowie/ . W takim domu znajduje się wszystko, czego nam potrzeba - odpowiedni ogródek, miejsce na grilla i dużo przestrzeni.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Projekt domu

Post autor: milka »

My zdecydowaliśmy się na projekt Szafir. Znalazłam też grupę na FB dotyczącą tego projektu facebook/com/groups/mgprojekt.szafir/ Powiem szczerze, że takie grupy są bardzo pomocne i dzięki nim budowa idzie o wiele sprawniej.

anya
Posty: 136
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Projekt domu

Post autor: anya »

A czy projekty poszczególny instalacji do domu macie też porobione? Jak nie, to możecie to nadrobić z firmą eran/com/pl/biuro-projektowe-katowice . Oni wszystkim zajmą się kompleksowo. Firma w tym zakresie ma spore doświadczenie oraz wiedzę. Także na pewno sprawdzi się w stu procentach.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Projekt domu

Post autor: Kasieńka »

Ja trafiłam niedawno na archido/pl/ i wprost zakochałam się w jednym projekcie. Z mężem od dawna planowaliśmy rozpocząć budowę domu ale przez pandemię odkładaliśmy to z miesiąca na miesiąc. Obecnie projekt jest już gotowy a my załatwiamy pozostałe sprawy związane z budową.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Projekt domu

Post autor: erica »

A gdzie znajdę konkretne projekty na takie dreamwoodhouse/com domy modułowe? Czy wiecie do kogo mogę się zwrócić? Pytam, ponieważ chciałabym wybudować sobie szybko , niewielkim domek. Doszłam do wniosku, że najkorzystniej wyjdzie mnie budowa takiego domu modułowego.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Projekt domu

Post autor: zuzula12 »

Mam dla was super ofertę osiedletercet/pl/ na tej stronie znajdziecie wiele cudownych mieszkań. Dobra komunikacja miła przyjemna spokojna okolica dużo zieleni. W tej okolicy znajdują się szkoły przedszkola. Polecam zaglądnąć i poczytać

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Projekt domu

Post autor: milena49 »

Jeśli chodzi o projekty gotowe domów to ciekawą moim zdaniem ofertę ma to biuro projektowe projektyzwizja/pl/ . Specjalizują się w nowoczesnych projektach domów. Dostępne są domy parterowe, piętrowe, z użytkowym poddaszem, o różnej kubaturze i rozkładzie pomieszczeń. Wszystkie atrakcyjne i funkcjonalne. Także warto sprawdzić także tam.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Projekt domu

Post autor: AleksandraP »

Przy projektowaniu budynków, zwłaszcza obiektów przemysłowych warto wówczas zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy, która zajmuje się tego typu realizacjami. Ja polecam building4you/pl/projektowanie-obiektow-przemyslowych.html. Wykonują profesjonalne projekty dopasowane do potrzeb każdego klienta, w tym właśnie obiekty przemysłowe.

ODPOWIEDZ