czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Projekt domu

Post autor: czoko752 »

Pamiętaj, że jak zabierzesz się za budowę domu, powinieneś poszukać profesjonalnej firmy, która zajmie się montażem instalacji elektrycznej. Znalezienie takiej firmy może nie być łatwe. Ja polecam Ci jednak skontaktować się z firmą, której ofertę udało mi się znaleźć pod adresem: eltelnetworks/pl/oferta/eksploatacja/eksploatacja-linii/ . Od razu widać jak wielkie doświadczenie ma firma. Na pewno więc montażem zajmie się jak należy. Polecam :)

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Projekt domu

Post autor: evie »

Jeśli rozważacie indywidualne projekty wnętrz , to powiem wam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Takie indywidualne projekty są najlepsze, niepowtarzalne i unikatowe. Ja bardzo marzylam o tym,zeby moje mieszkanie bylo zaprojektowane wedlug tego, co mnie sie podoba:)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Projekt domu

Post autor: zuzula12 »

Inteligentne urządzenia w domu pozwalają na wygodne funkcjonowanie. Polecam Wam ivel/pl/p17279,wideodomofon-ip-ds-kis604-s-z-czytnikiem-zblizeniowym-wifi-hikvision.html , jest to strona posiadająca w ofercie wiele ofert z różnego rodzaju domofonami. Sam skorzystałem z ich oferty.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Projekt domu

Post autor: bebefa »

Na pewno znacie odpowiednie projekty domów, prawda? I mi się wydaje, że nie ma co szukać daleko, ale wystarczy spojrzeć co MG Projekt ma do zaoferowania. Ich domy są albo nowoczesne, albo standardowe, ale bardzo piękne. Oto przykład mgprojekt/com/pl/willa-parterowa-3.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Projekt domu

Post autor: matys »

W zasadzie projektowaniem wnętrz to mogę się zająć, ale całym domem to już nie. Nie znam się na tym. A czy myśleliście nad tym, żeby budować nietradycyjnie? Domy szkieletowe są oferowane, tak dla przykładu, przez firmę Doomy. Czy to ogólnie może Wam się podobać? Moim zdaniem to całkiem niezła opcja, a Waszym?

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Projekt domu

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli poszukujesz projektów domu to odwiedź tą stronę zjawiskowydom/pl/ gdzie znajdziesz coś dla siebie jak i masę przydatnych porad odnośnie dekoracji i akcesoriów. Na pewno dzięki nim znajdziesz coś w swoim stylu a przy okazji dowiesz się wielu rzeczy które przydadzą się podczas aranżacji i budowy.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Projekt domu

Post autor: bajobaj »

Też mamy się budować i zastanawiam się, na jakim etapie mam ogólnie wpakowywać w projekt coś takiego jak winda domowa? Chcę mieć coś takiego ze względu na dziecko brata i moją mamę, oboje z różnych przyczyn jeżdżą na wózku. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie poszukanie odpowiedzi na forum budowlanym, takim jak to.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Projekt domu

Post autor: emiliakozak »

Jeśli zastanawiacie się nad projektem domu to weźcie pod uwagę energooszczędne domy budowane metodą szkieletową. Na stronie skandhouse/pl/ możecie poznać firmę, która w tej branży ma spore doświadczenie, stawia na rozwój i dbałość o każdy szczegół wykonania. Warto się z nimi skontaktować, gdyż do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dobierając dla nich najkorzystniejsze rozwiązania.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Projekt domu

Post autor: bebefa »

Gdzie kupiliście projekty waszego domu? Ja wczoraj zamówiłam z MG. Wpadłam nie dawno na tę stronkę mgprojekt/com/pl/aktualnosci/promocja-wakacyjna i dowiedziałam się, że mają fajną promocję na aż 20% procent. Czy to nie super okazja? Ja bynajmniej ją wykorzystałam. Jeżeli chcecie więcej informacji odezwijcie się do nich: Biuro Architektoniczne MG Projekt 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Projekt domu

Post autor: mojra »

Nie ma co podejmować decyzji zbyt pochopnie. Powiem wam, że na przykład bardzo ładne i funkcjonalne projekty domów mają w : Projekty z wizją. Jak znajdziecie wolną chwilę, to koniecznie sprawdźcie co mają do zaoferowania.

ODPOWIEDZ