majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Kubki

Post autor: majsterka »

A co powiecie na takie kubki ceramiczne: andyceramika/pl/kubki ? Ja jestem wielką fanką polskiej ceramiki. Uważam, że ceramika z Bolesławca jest jedyna w swoim rodzaju. Wybór wzorów jest bardzo duży i z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Kubki

Post autor: milena49 »

Jeśli jesteś fanką ceramiki to rzuć też okiem na te kubki dutchhouse/pl/akcesoria/szklanki-kubki-filizanki-kieliszki/kubek-ceramiczny-bialy-terra . Mega stylowe, o nowoczesnym designie, a do tego praktyczne. Ja też lubię ceramikę i chętnie wykorzystuję takie akcesoria w kuchni i łazience.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Kubki

Post autor: Monika »

A mi na przykład bardzo podobają się kubki porcelanowe :) Ostatnio na przykład trafiłam na bardzo ciekawy kubek klimt na stronie internetowej coteca/pl/kubki/1035-kubek-porcelanowy-art-klimt.html. Jak widać jest na nim widoczna reprodukcja obrazu "Pocałunek" Gustava Klimta. Myślę, że dla miłośnika malarstwa taki kubek byłby idealny :) A Wam jak się podoba?

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kubki

Post autor: zuzula12 »

Osobiście mogę Wam zdecydowanie polecić stronę premiergroup/pl/pl/ , na której znajdziecie ofertę producenta najróżniejszych kubków, filiżanek, kufli i wiele więcej. Moim zdaniem oferta ich produktów jest na tyle rozbudowana, że każdy zainteresowany wybierze coś dla siebie.

ODPOWIEDZ