atss
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 27, 2020 7:17 am

Monitoring domu

Post autor: atss »

Chce zamontować przy domu monitoring. Czy musze zawiesić tabliczkę informujacą, ze jest tam monitoring?

Lenta
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:26 am

Re: Monitoring domu

Post autor: Lenta »

"Mamy powieszone takie tabliczki. Po włamaniu policja nie protestowała gdy powiedziałam ze upublicznię wizerunki złodziei, bo wchodząc wiedzieli ze obiekt monitorowany. Wszystko zależy od interpretacji przepisów. Niby prawo zabrania upubliczniania wizerunku włamywacza a jednak tabliczki były wiec być może sąd uzna to za okoliczność łagodząca gdyby taki złodziej zechciał dochodzić swoich praw.

Polecam również sprawdzić sobie systemy zabezpieczeń w firmie ASD- dobra ekipa, pomogą dobrac odpowiednie rozwiązanie.
"

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Monitoring domu

Post autor: zuzula12 »

Dobrej jakości kamery do monitoringu znajdziecie na stronie sklepu ivel/pl/p21711,kamera-kopulkowa-ip-do-monitoringu-sklepu-zaplecza-magazynu-hikvision-ipcam-t4.html oni mają szeroką i dobrą ofertę na automatykę, wszystkie sprzęty i urządzenia a także akcesoria. Zobaczcie sobie koniecznie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Monitoring domu

Post autor: mojra »

Jeśli chodzi o usługi monitoringu obiektów, to warto podjąć współpracę z profesjonalistami. Sprawdźcie kilka ofert, porównajcie opinie i wybierzcie ofertę, która sprosta waszym oczekiwaniom. Jeśli chodzi o moją osobę, to mam do polecenia monitoring Bydgoszcz Sama korzystam z ich usług.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Monitoring domu

Post autor: papilotka »

Ja moge polecic faje zestawy do monitoringu z lanberga :) Zamowilam jak sie przeprowadzilam do nowego domu i super dziala

ODPOWIEDZ