zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: KURSY

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem rozwój osobisty jest bardzo ważny, warto inwestować w to swój czas i pieniądze. Jeżeli chcecie rozwinąć swoje umiejętności związane z prezentacją, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy drim-power/pl/kreowanie-wizerunku-firmy-szkolenie/ .

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: KURSY

Post autor: mrozek »

Może jakieś interesujące szkolenie? Na przykład rzuć okiem szkolenia managerskie: enterpriseadvisors/pl/szkolenia-managerskie-z-zarzadzania-zespolem/zarzadzanie-zespolem-rozproszonym/ . Dla wielu osób takie szkolenia są naprawdę bardzo pomocne.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: KURSY

Post autor: Bakeneko »

Zawsze ciekawiło mnie jak zachować się w restauracji podczas biznesowych spotkań czy lunchy. Okazuje się bowiem, że istnieje wiele niepisanych zasad o których warto się dowiedzieć. Te wszystkie informacje możecie znaleźć na kursie od humanskills.pl

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: KURSY

Post autor: grażynka011 »

A myśleliście może o czymś takim jak sztuka prezentacji i wystąpień publicznych? Ostatnio natrafiłam na https://prowadzenislowami.pl/komunikowa ... h-decyzji/ i z tego co widziałam to firma posiada dosyć dobrą ofertę, więc może akurat przypadnie wam do gustu

ODPOWIEDZ