karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

KURSY

Post autor: karol3222 »

Jestem pewny ,że bardzo dużo osób zdecyduje się skorzystać z zdz.katowice/pl/ .Codziennie z tej oferty korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: KURSY

Post autor: Monika »

Gdyby ktoś z Was szukał z kolei kursu elektrycznego SEP, który będzie mógł odbyć w wersji on-line, to polecam zajrzeć na stronę sep.jgora/pl/. Jak widać możecie się tam zapisać na taki właśnie kurs, po którym egzamin również można zdać bez wychodzenia z domu - wykorzystując wideorozmowę.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: KURSY

Post autor: galaretek »

Chciałbym dostać certyfikat znajomości języka angielskiego na wysokim poziomie, ale wcześniej chciałbym zapisać się na kurs, aby GO sobie przypomnieć. Uczelnia https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... ykowe.html organizuje takie kursy w rozsądnych cenach, czy ktoś z was w nich uczestniczył i mógłby się wypowiedzieć czy warto?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: KURSY

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem kursy wideo to świetna sprawa, tym bardziej, że w cgwisdom/pl/kursy-wideo/3ds-max.html znajdziecie różnorodne rodzaje kursów także jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie. Jak dla mnie oferta tutaj jest najkorzystniejsza

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: KURSY

Post autor: papilotka »

Fajnie jest robić róznego rodzaju kursy, szkolenia, zwiększać swoje kompetencje. Gdyby ktoś z was w najbliższym czasie planował zdawać egzamin na uprawnienia budowlane, to warto zapoznać się z tym portalem uprawnienia-budowlane/com/charakterystyka-nadprozy/ . Dzięki temu możecie mieć dostęp do całej unikalnej bazy pytań oraz specjalnie przygotowanych i pogrupowanych tematycznie materiałów do nauki. Według mnie super rozwiązanie. na pewno bardzo pomocne.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: KURSY

Post autor: Bakeneko »

Jeśli chodzi o kursy to na uwagę zdecydowanie zasługuje Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych z transportu drogowego. W transporcie cały czas potrzeba pracowników, na różnych stanowiskach. Myślę więc, że warto rozwijać się w tą stronę. Wiedza przekazywana jest przez specjalistów, a do materiałów można wrócić na platformie.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: KURSY

Post autor: Remontowa »

Chcecie się rozwijać i szukacie ciekawych kursów, dzięki którym zdobędziecie nowe umiejętności? Zerknijcie na kurs oferowany przez akademię tatuażu paredo/pl/piercing/. Tu możecie nauczyć się przekłuwania różnych części ciała, a także wykonywania artystycznych tatuaży. Szkolenia i kursy prowadzone są przez bardzo doświadczonych trenerów i kończą się uzyskaniem certyfikatu.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: KURSY

Post autor: grażynka011 »

Nie tak dawno właśnie zapisałam się na szkolenie z medycyny estetycznej do newu/pl/ . Osoby prowadzące szkolenie potrafią naprawdę skutecznie przekazać wiedzę także na pewno będziecie zadowolone z wyboru. Zyskacie tutaj wielką wiedzę

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: KURSY

Post autor: czoko752 »

Mnie natomiast interesują szkolenia hr warszawa . Myślałem, żeby może zrobić sobie jednak kurs online, jednak taka forma bardziej do mnie przemawia. Znalazłem ciekawą ofertę firmy Human Skills, co o nich sądzicie? Czy ktoś z Was brał udział w ich kursach?

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: KURSY

Post autor: Bigi12 »

Ja zamiast kursów wolę iść od razu na kierunek który zapewni mi dobrą przyszłość i zarobki. Stawiam na ofertę tej krakowskiej uczelni rekrutacja.pk.edu/pl/project/architektura-krajobrazu/ dzięki niej spełnię swoje marzenia. Mają przyszłościowe kierunki więc każdy znajdzie coś dla siebie.

ODPOWIEDZ