karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Dekoracje ślubne i weselne

Post autor: karol3222 »

Kilka dni temu spotkałem znajomego i powiedziałem mu o bardzo dobrej ofercie ślubne dekoracje . Każdy kto będzie brał ślub to powinien skorzystać z tej oferty.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Dekoracje ślubne i weselne

Post autor: Elka »

Zależy czego dokładnie się szuka, ale i tak największy wybór dekoracji jest w sklepach online. Popatrz u nich na przykład dekolo/pl/ . Świeczniki, materiały, sztuczne kwiaty, balony - myślę, że z takich elementów można wyczarować naprawdę fantastyczne dekoracji. Inspiracji można poszukać na blogach ślubnych.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dekoracje ślubne i weselne

Post autor: bebefa »

Fajnie, jeśli możemy liczyć na czyjąś pomoc, ale to wcale nie jest takie pewne. Powiem wam szczerze, że u nas wszystko ja sama załatwiam i to dopiero jest coś. Mam jednak nadzieję, że z czasem się to wszystko zmieni. Sprawdzam na razie takie opcje jak wedding planner. Nie musiałabym się martwić jedzeniem, czy tym czy fotograf ślubny przyjedzie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dekoracje ślubne i weselne

Post autor: grażynka011 »

A gdzie znalazłyście dla siebie suknie ślubną? Ja jednak zdecydowałam się na ofertę suknieboho/pl/suknie-slubne-swinoujscie/ , ponieważ tutaj wybór okazał się dla mnie najlepszy. Kupiłam przepiękną suknię w dobrej cenie

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dekoracje ślubne i weselne

Post autor: bebefa »

Najbardziej cieszyło mnie wybieranie dekoracji na wesele. Teraz wiem, że to wcale nie jest takie łatwe. Co chwilę coś mi do siebie nie pasuje i zmieniam cały wygląd. Chciałam, żeby na ścianach wisiały zdjęcia przedstawiające naszą miłosną historię. Tylko jak na razie nie mam wybranego fotografa. Żaden reportaż ślubny, żadnego fotografa nie przypadł mi do gustu. Może moglibyście kogoś polecić?

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dekoracje ślubne i weselne

Post autor: zuzula12 »

"Jestem w trakcie organizowania własnego wesela i szukam sprawdzonego sklepu z dekoracjami i akcesoriami ślubnymi.



24kato/pl
"

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Dekoracje ślubne i weselne

Post autor: papilotka »

Kilka miesiecy temu mielismy wesele,powiem wam, ze odpowiednia sala to juz polowa sukcesu. My mielismy impreze w Karczmie Kujawskiej w Inowroclawiu, gosciom sie bardzo spodobało, bo mega przestronne wnetrza, zadnego scisku, a mielismy sporo gosci. Jedzenie smakowało, porcje duże,bardzo ładnie i estetycznie podane.

ODPOWIEDZ