karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

BLUZY

Post autor: karol3222 »

Żonie powiedziałem ,żeby skorzystała ze sklepu internetowego emonnari/pl. W tym sklepie naprawdę wybór jest bardzo duży.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: BLUZY

Post autor: milena49 »

Jeśli chodzi o bluzy to popatrz tez w sklepie Preorder. Ogromny wybór mają - tutaj je znajdziesz preorder/pl/on/bluzy/bez-kaptura. Mają w ofercie bluzy takich producentów jak: Alkopoligamia, Biuro Ochrony Rapu, Chada Proceder, Ciemna Strefa itp. Moda streetwearowa - wygodna, stylowa, nawiązująca do kultury rapu. Także z pewnością się spodoba.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: BLUZY

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom odwiedzającym ten temat polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie najlepszy w Polsce magazyn w pełni poświęcony kobietom, w którym znajdziecie np. artykuł na tematm diety oczyszczające . Ktoś z Was również odwiedza ten portal w poszukiwaniu ciekawostek?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: BLUZY

Post autor: mojra »

To prawda, teraz bluzy i generalnie luźne ubrania są bardzo modne. Możecie o tym przeczytać chociażby tutaj stylowi/pl/mag/moda-na-oversize-z-czym-laczyc-luzne-ubrania/ Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię łączyć modę z wygodą.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: BLUZY

Post autor: czoko752 »

Jeśli chodzi o bluzy, spodnie, czy nawet bieliznę to kupisz je w messimo/pl. Znajdziesz tam odzież premium wielu znanych marek. Ja chyba sprawię sobie tę czapkę na urodziny messimo.pl/meskie-czapki-z-daszkiem/tommy-hilfiger-czapka-z-daszkiem-classic-bb-cap-navy-e367895041-403

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: BLUZY

Post autor: piotrowska »

Tu offpink/pl/ widziałam bardzo fajne bluzy. Na pewno takiego kroju nie widziałam nigdzie indziej więc myślę że ten sklep ma naprawdę modne i nietuzinkowe ubrania a ja właśnie takie uwielbiam nosić

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: BLUZY

Post autor: Monika »

A jeśli chodzi o bluzki damskie, to gdzie je najczęściej kupujecie? Macie swoje ulubione sklepy lub marki? Ja ostatnio szukałam dla siebie jakiś nowych bluzek i trafiłam na ofertę sklepu mohito/com/pl/pl/ubrania/bluzki. Mają tam bluzki w różnych kolorach, stylach i kolorach, można bez problemu coś dla siebie znaleźć. Pod względem cenowym również prezentują się one całkiem atrakcyjnie ;)

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: BLUZY

Post autor: Bonia »

Temperatury są coraz niższe, a Ty zaczynasz marznąć? To czas, by zaopatrzyć się w ciepłą, wygodną i porządną czapkę! Czapka zimowa od KABAK będzie tu idealnym wyborem :) kabak/com/pl/kategoria/czapki-zimowe

ODPOWIEDZ