majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

projekt

Post autor: majsterka »

Podczas budowy domu, dobrze było by zatrudnić też kogoś kto zajmie się projektowaniem wnętrz. Możesz zdecydować się na taką firmę projektdokwadratu/com/pl/ . Oni zajmą się tym w odpowiedni sposób i stworzą Ci przepiękne wnętrze.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: projekt

Post autor: Monika »

Moim zdaniem zanim zamówi się projekt od architekta, warto sobie przejrzeć różne gotowe projekty domów. Pozwoli to zaoszczędzić czas, a całkiem możliwe że znajdziecie projekt idealny dla siebie. Ja na przykład ostatnio trafiłam na naprawdę fajny projekt domu "Salsa" na stronie internetowej mgprojekt/com/pl/salsa. Moim zdaniem bardzo wygodnie byłoby w takim domu zamieszkać. Pracownia Architektoniczna MG Projektownia Architektoniczna MG Projekt oferuje też wiele innych, fajnych projektów domów, więc naprawdę warto je sobie przejrzeć ;)

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: projekt

Post autor: czoko752 »

Już wybierając projekt trzeba skorzystać z usług dobrej firmy. U mnie super spisała się Arkada z Będzina. Wybrałem projekt od nich. Realizacją też zajęli się oni - poszło im sprawnie, a dom jest naprawdę solidnie wykonany.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: projekt

Post autor: wloczykijka »

W zeszłym roku urodziło mi się dziecko, dlatego planujemy z żoną wybudować dom, bo w mieszkaniu mamy bardzo mało miejsca. Od rodziców dostałem piękną działkę naprzeciwko ich domu, dlatego niedługo udamy się do biura projektowego i będziemy załatwiać wszelkie formalności w urzędzie. Najpierw zależy nam jednak na wykonaniu badań geotechnicznych - w okolicy, w której mieszkamy poziom wód gruntowych jest bardzo wysoki, dlatego chcielibyśmy dowiedzieć się, czy możliwe jest wybudowanie domu w tym miejscu, tym bardziej, że działka jest bardzo nisko położona. Skorzystaliśmy z usług firmy https://geo-test.pl/, która w profesjonalny sposób wykonała nam pomiary - teraz oczekujemy na dokładną analizę.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: projekt

Post autor: morowiec »

My już zakupiliśmy projekt mgprojekt/com/pl/dom-z-widokiem-3 Akurat udało nam się trafić na promocje :) Mamy dwoje dzieci, teraz każdy będzie miał swój pokój, rodzice również ;) Osobny salon i gabinet. Znajdzie się też miejsce gdy rodzina wpadnie w odwiedziny. Nie mogę się doczekać aż skończymy budowę i będzie się można wprowadzić. Sprawdź ten projekt, może też Wam się spodoba ;)

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: projekt

Post autor: bonyard »

Całe przedsięwzięcie stawiania domu rozpoczyna się w zasadzie od wyboru projektu domu i trzeba dobrze tę kwestie przemyśleć. Jeśli interesują Was gotowe, dobrze przemyślane projekty domów jednorodzinnych to w takim razie warto sprawdzić propozycje przygotowane przez biuro projektowe Archon

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: projekt

Post autor: milka »

Od siebie mogę polecić ten projekt domu mgprojekt/com/pl/dom-na-praktycznej-3 Sama go wybrałam i uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Dom jest piękny i dość duży. Myślę, ze będzie odpowiedni dla naszej rodziony. MG Projekt ma świetną ofertę! Zapoznaj sie z nią.

ODPOWIEDZ