Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Studnia głebinowa

Post autor: Mniejsza1999 »

"Zastanawiasz się nad budową studni głębinowej?

Jeśli tak, to koniecznie musisz również pomyślec o profesjonalnej firmie :)

Polecam Drillpol - drillpol/com/

Oferują profesjonalne odwierty nie tylko pod studnię głębinową ale rowneiz pod pompy ciepła :)

Sprawdźcie sami :)
"

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Studnia głebinowa

Post autor: bonyard »

Bardzo dobry pomysł z taką studnią głębinową, trzeba szukać oszczędności wody gdzie tylko się da. A wodociągowa woda niestety jest bardzo droga. Ja również rozważam postawienie zbiornika betonowego na deszczówkę, by tam zbierać wodę z opadów, którą można wykorzystywać np. do podlewania roślin czy zasilenia toalety. Nie jest to duży wydatek, a generuje spore oszczędności. Tutaj gizozbiorniki/pl/kontakt/ znalazłam kontakt na polecaną firmę oferującą sprzedaż tego typu zbiorników

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Studnia głebinowa

Post autor: mojra »

Skąd zamawialiście prefabrykaty betonowe? Przeglądam w sieci właśnie różne oferty, ale jak mam być szczera, to poza producentem sienkiewicz/com/pl/ nikt więcej mnie nie zainteresował. Nie ukrywam też, że zależy mi na wysokiej jakości świadczonych usług.

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Studnia głebinowa

Post autor: czoko752 »

Studnia głębinowa wydaje mi się ze to jest dobra opcja. Możesz wykorzystywać tą wodę do ogrodu, czy innych prac na dworze. Pewnie woda jest czystsza niż ta którą używamy w domach. Choć słyszałam że co jakiś czas są robione badania wody cbj/com/pl/oferta/analizy-wod-sciekow-i-osadow-sciekowych/ . Dzięki temu woda którą mamy w domach jest czysta i dopuszczona do użytkowania. Czy wiedzieliście że takie badania są wykonywane?

ODPOWIEDZ