majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dach na domu

Post autor: majsterka »

Budowa dachu to bardzo ważna sprawa. Przede wszystkim trzeba skupić się na dobrej i wytrzymałej konstrukcji dachowej. Obecnie bardzo często wybiera się wiązary w technologii płytek kolczastych wpwinvest/pl/realizacje/wiezba-dachowa/drewniana-konstrukcja-dachu-budynku-w-miejsc-konstantyn-kolo-rzgowa . To nowoczesne rozwiązanie pozwala na wykonanie solidnej konstrukcji, która posłuży długie lata.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Dach na domu

Post autor: Remontowa »

Pamietajcie o tym, ze o dach trzeba dbac. Nie tylko na poczatku, ale takze i po kilku latach. Warto pomyslec o jego impregnacji czy malowaniu. Zobaczcie, jak wyglada taka profesjonalna usluga: grupabiotop/pl/ To firma, ktora sie tym zajmuje. Na stronie maja nawet cennik swoich uslug, wiec mozna sie zorientowac, ile mniej wiecej taka usluga kosztuje, a po dokladna wycene - zglosic sie do nich mailowo lub telefonicznie.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Dach na domu

Post autor: erica »

"""MG Dachy mgdachy/pl/transport-montaz/ , która oferuje kompleksowe w tym zakresie usługi? Słyszałam, że solidnie wykonują wiązary i nie są drodzy... Na dole macie pełnych namiar:

MG Domy Sp. z o. o.

Ulica: Uczniowska 13

03-112 Warszawa

NIP: 5242882006

REGON: 382648156

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 500200660
"""

anya
Posty: 136
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Dach na domu

Post autor: anya »

A czy to prawda, że firma Roof Control przeprowadza przeglądy okresowe dachu ? Czy ktoś z was może korzystał z takich usług? Warto? Właśnie nie jestem pewna co do szczelności mojego dachu i zastanawiam się czy nie zgłosić się do firmy Roof Control.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Dach na domu

Post autor: Monika »

Ja sporo dobrego słyszałam o firmie MG Dachy, o której wspominała Erica. Ostatnio widziałam nawet na ich stronie, a dokładnie na mgdachy/pl/wycena-konstrukcji/, że można ich poprosić o wycenę konstrukcji dachowej - zupełnie za darmo ;) Sądzę, że warto z czegoś takiego skorzystać :)

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Dach na domu

Post autor: majsterka »

Obecnie jest bardzo dużo nowoczesnych technologii dzięki którym można zyskać sporo oszczędności. Ja przy budowie domu zdecydowałam się na wiązary w technologii płytek kolczastych wpwinvest/pl/realizacje/konstrukcja-dachu-wiezba-dachowa/konstrukcja-dachu-budynku-mieszkalnego-w-miejsc-aleksandrow-lodzki-2430 , które nie tylko są dużo tańsze ale też solidniejsze i szybko się je montuje. Dzięki tej konstrukcji zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze ale też sporo czasu.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dach na domu

Post autor: zuzula12 »

Może ktoś myśli o zakupie nowego mieszkania? Ja chcę wam polecić ekopark/pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ To super nowoczesne mieszkania w Krakowie. Dobra lokalizacja i fajne oferty. Zapoznajcie się koniecznie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dach na domu

Post autor: grażynka011 »

Według mnie bardzo ważna jest również odpowiednia Impregnacja bioaktywna dachu . Niedawno właśnie skorzystaliśmy z takiej usługi i powiem wam, że wybór okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę. Firma spisała się na medal

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Dach na domu

Post autor: Mniejsza1999 »

"Poszukujesz firmy, która prowadzi sprzedaż wysyłkową takich elementów jak wiatrownica, pas podrynnowy czy nadrynnowy, gąsior, kątowniki czy kształtowniki do płyt warstwowych oraz parapety?

Jesli tak, to zobacz oferte firmy Plastbud :)

Oferują bardzo szybką realizacje zamówień w atrakcyjnych cenach :)

Zobacz sam - wiatrownica
"

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Dach na domu

Post autor: AleksandraP »

A jakie macie rynny dachowe? PCV czy stalowe? Zastanawiam się nad tymi systemami https://dekarzonline.pl/pl/producer/Kaczmarek/19.

ODPOWIEDZ