emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Panele fotowoltaiczne

Post autor: emiliakozak »

Przerażają was ciągłe podwyżki energii elektrycznej? Są one spowodowane wieloma czynnikami np. wprowadzeniem opłaty mocowej czy rosnącymi cenami węgla. W fotowoltaika tomaszów mazowiecki dowiecie się dlaczego warto pomyśleć o instalacji fotowoltaicznej. Oszczędności można zacząć od małych kroków. Ważne, aby odłączać ładowarkę po naładowaniu sprzętu, wyłączać oświetlenia, gdy nie jest ono potrzebne czy wymienić żarówki na energooszczędne.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Panele fotowoltaiczne

Post autor: Remontowa »

Tak, masz rację, jeśli chodzi o sens (także ekonomiczny) montowania paneli fotowoltaicznych. Na pewno obniży to (być może nawet praktycznie do zera) rachunki za prąd (co przy obecnych podwyżkach cen prądu jest jeszcze bardziej uzasadnione ekonomicznie). A jeśli jeszcze chcesz wykonać taniej instalację fotowoltaiczną, to dobrą opcją jest zakup zestawu fotowoltaicznego - np tutaj: pvstar/pl/pol_m_Zestawy-fotowoltaiczne-153.html są takie już "gotowe" zestawy PV + znalezienia kogoś, kto te panele Ci zamontuje na dachu czy na gruncie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Panele fotowoltaiczne

Post autor: czoko752 »

"Czy warto je wybrać?



___

pranie tapicerki
"

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Panele fotowoltaiczne

Post autor: zuzula12 »

"Czy według Was obecnie opłaca się inwestować w fotowoltaikę?



kubek walentynkowy
"

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Panele fotowoltaiczne

Post autor: milena49 »

Moim zdaniem tak. Ale jeśli nie jesteś przekonany, najlepiej zrobić audyt i odpowiednie obliczenia. Profesjonalna firma od fotowoltaiki się tym zajmie. Nie wiem skąd jesteś, ale w Trójmieście działa ta firma 4oze/pl. I ich polecam, bo mają mnóstwo zrealizowanych inwestycji na koncie. Specjaliści w branży, którzy pomogą Ci ogarnąć temat wyliczeń, projektu, montażu i serwisu.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Panele fotowoltaiczne

Post autor: Kreśka »

Ja tez uwazam, ze przy rosnacych cenach energi dalej oplaca sie. Zwlaszcza, ze mozna skorzystac z dofinansowania biorac udzial w programie moj prad :) My wlasnie w zeszlym roku zdecydowalismy sie z mezem na montaz instalacji. Wybralismy firme passive-instal/pl/fotowoltaika/ - po przegladzie ofert ( tu super, bo u nich wycena jest darmowa) zdecydowanie najbardziej nam spasowali. Nie zalujemy, bo wykonanie swietne, a obsluga super pomocna.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Panele fotowoltaiczne

Post autor: Dżonko »

Montaż paneli to naprawdę opłacalna sprawa, szczególnie, że ceny prądu idą w górę i raczej będą szły nadal. Jeśli chcecie zamontować panele u siebie to podrzucam Wam namiary na nich - calma/pl/ . Zajmą się wszystkim kompleksowo, o nic nie będziecie musieli się martwić.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Panele fotowoltaiczne

Post autor: papilotka »

Fotowoltaika dla firm jest również bardzo dobrym rozwiązaniem i na pewno sporą oszczędnością, bo chyba każdy z nas widzi, jakie przychodzą rachunki za energię elektryczną. Uważam, że trzeba robić wszystko, aby tej kasy tyle nie wydawać..

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Panele fotowoltaiczne

Post autor: mojra »

Tak naprawdę fotowoltaika jest skierowana dla każdego. Zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Jedną z najbardziej znanych spółek, które się tym zajmują jest pagasol/pl/ , która projektuje i montuje takie instalacje. Posiadają bardzo korzystne rozwiązania.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Panele fotowoltaiczne

Post autor: dolores »

Warto tutaj postawić na porządną, zaufaną firmę jak ecd/pl :) Wykonali naprawdę świetną robotę, najpierw wyliczyli ile mogę zaoszczędzić decydując się na panele, a potem zaproponowali dużo świetnych rozwiązań, najlepszych dla mnie.

ODPOWIEDZ