karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Studia podyplomowe

Post autor: karol3222 »

Jeśli chodzi o studia to na pewno warto skorzystać z podyplomowka.edu/pl/specjalnosci/pedagogika/odnawialne-zrodla-energii . Sam o tej ofercie powiedziałem kumplowi.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Studia podyplomowe

Post autor: zuzula12 »

Ja też znam fajna i ciekawą ofertę na studia podyplomowe a mianowicie cb.szczecin/pl/tryb-studiow/studia-podyplomowe/ powinniście sprawdzić też na tę stronę i zapoznać się z całą ofertą bo może właśnie tam znajdziecie idealny kierunek nauki dla siebie.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Pono »

Dziś każdy, kto chce się rozwijać stara się ułożyć sobie własną ścieżkę kariery i konsekwentnie nią podążać. Stałe dokształcanie jest tego niezbędnym elementem. Ja też staram się dorobić studia podyplomowe rozszerzające moją wiedzę zawodową, bo wszystko zmienia się w błyskawicznym tempie. Zmienia się też sposób uczenia się studia podyplomowe on line, mnóstwo materiałów dostępnych w Internecie. Nie pamiętam kiedy byłem w czytelni naukowej. Za to bardzo korzystam z portalu Notatek/pl, gdzie studenci różnych kierunków dzielą się notatkami z zajęć i wykładów. Zobacz przykład notatek.pl/percepcja-marki

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Monika »

A co z językami obcymi? Czy oprócz studiów robicie sobie dodatkowo jakieś kursy językowe? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/hiszpanski ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua, która, jak widać, takie kursy organizuje. Czy ktoś z Was miał z nią może wcześniej do czynienia? Warto się tam na taki kurs zapisać?

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: wloczykijka »

Jeżeli chodzi o studia podyplomowe to polecam Ci uczelnię https://wseh.pl/, która posiada doświadczone grono pedagogiczne. Wykładowcy potrafią prowadzić zajęcia w ciekawy sposób, dzięki czemu wiele można się nauczyć. Do wyboru jest wiele kierunków, dlatego z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: czoko752 »

Mi od jakiegoś czasu marzy się zarządzanie i poważnie zastanawiam się nad ofertą: ult.edu/pl/studia/zarzadzanie/ . Słyszałem wiele dobrego o tej uczelni, więc na pewno dobrze przygotują mnie tutaj do pracy w zawodzie. Polecam Ci przyjrzeć się tej ofercie.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: piotrowska »

A jeśli chcesz Hologramy kolekcjonerskie dla studenta z innych uczelni to teraz też możesz je mieć, a nawet zamówić sobie przez internet i odebrać osobiście

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Studia podyplomowe

Post autor: mojra »

Jeśli myślicie o studiach przygotowania pedagogicznego to zdecydowanie zwróćcei uwagę na: odn-lingwista.eu/studia-podyplomowe/przygotowanie-pedagogiczne/ Nauka tutaj pozwala na zmianę aktualnego miejsca zatrudnienia.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: matea »

Jeśli jesteście absolwentami pedagogiki czy fizjoterapii to zerknijcie sobie na ofertę studiów podyplomowych na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Znajdziecie tu takie kierunki jak m.in osteopatia czy terapia ręki. Ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk a do tego zajęcia prowadzone przez doświadczoną kadrę.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: milka »

Ja ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad studiami. Nawet przeczytałam artykuły na ten temat - https://moje-finanse.pl/czy-warto-isc-na-studia/ i czuję, że niedługo podejme decyzję. Mam już swoje lata i powrót do szkoły trochę mnie przeraża a jak jest u was?

ODPOWIEDZ