karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Pomysły na biznes

Post autor: karol3222 »

Od mojego znajomego dowiedziałem się o stronie bizneswkraju/pl/ . Na tej stronie każdy może przeczytać bardzo ciekawie artykuły.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysły na biznes

Post autor: zuzula12 »

Ważne aby w biznesie zadbać o usprawnienie pracy. Polecam Wam asdsystems.eu/pl/blog/aktualnosci/automat-wydajacy-w-dobie-spowolnienia-gospodarczego , na stronie znajdziecie automaty które pomogą Wam w prowadzeniu firmy. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie, zastosowanie jest szerokie a ceny atrakcyjne.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Pomysły na biznes

Post autor: firanka »

Ja od kilku lat prowadzę mały gabinet medycyny estetycznej i moim zdaniem to biznes który zawsze się obroni, bo chcemy wyglądać pięknie. W tym technologia bardzo sprzyja, gdzie ostatnio zakupiłam nowoczesny system lightderm/pl/multifunctional-skin-care-platform-8-in-1-hi-skin-i/ do hydrodermabrazji, co jest zabiegiem pielęgnacyjnym na twarz, dający efekt odmłodzenia, zwiększenia gładkości czy rozjaśnienia skóry.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysły na biznes

Post autor: grażynka011 »

U mnie właśnie bardzo dobrze sprawdził się program do wprowadzania faktur . Korzystam z niego od niedawna i okazał się dla mnie naprawdę strzałem w dziesiątkę, więc jestem pewna, że wy też będziecie zadowoleni z wyboru

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Pomysły na biznes

Post autor: matys »

Pod tym kątem to ja Wam powiem, że można sporo zrobić, ale jeśli się jest na etacie. Inaczej to nie ma żadnego sensu. Niby PKB rośnie, a ja jednak mam coraz mniej funduszy i wcale nie myślę o tym, żeby się usamodzielnić biznesowo. Za dużo trzeba oddawać, a ja jednak mocno się na tym skupiam, żeby było dobrze.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pomysły na biznes

Post autor: mojra »

Warto również skorzystać z bonów na cyfryzację. Jak wejdziecie na stronę a1europe/pl/poir-6-2-bony-na-cyfryzacje/ to dowiecie się znacznie więcej na ten temat. Moim zdaniem, warto się tym zainteresować.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pomysły na biznes

Post autor: bonyard »

Widać mnóstwo osób tworzy własne firmy co sama mocno popieram. Dużo gorzej w momencie kiedy nie wychodzi, tylko że długi nadal będą. Bo z reguły na zorganizowanie wszystkiego bierze się kredyt - często bardzo duże kwoty. W tej sytuacji konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Poznań jest pomocna.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Pomysły na biznes

Post autor: Bakeneko »

Uważam że warto kiedy prowadzimy firmę warto wiedzieć więcej na temat ekonomii. Na przykład jak działa prawo podaży i popytu Ja ostatnio znalazłam super stronę, gdzie jest wiele informacji na takie tematy :)

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysły na biznes

Post autor: czoko752 »

Ja to mam taki pomysł na biznes jakim jest sklep internetowy z ubraniami, będę go otwierać na przyszły rok, już czytam tutaj punkt.media/pl/aktualnosci/gospodarka/13956-rodzaje-platnosci-w-internecie jakie rodzaje płatności do niego mogę wybrać. Wezmę te które są najbardziej bezpieczne i szybkie, żeby klient był zadowolony.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Pomysły na biznes

Post autor: milka »

Każdy kto interesuje sie finansami powinien poznać ten portal https://moje-finanse.pl/wyniki-lidla-co ... trzegalne/ Znajdziecie tam nie tylko porady dotyczące finansów ale też bardzo dużo wiadomości ze dotyczących różnych firm i nie tylko.

ODPOWIEDZ