karol3222
Posty: 1121
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

WINA

Post autor: karol3222 »

Razem z małżonką podjęliśmy decyzje ,że bardzo szybko skorzystamy z wino bezalkohoowe .Z tej oferty codziennie korzysta bardzo dużo osób.

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: WINA

Post autor: sokol »

Może zainteresują Cię także wina ze sklepu winayo: winayo/pl/ ? Mi bardzo smakują wina czerwone wytrawne. Wybór jest bardzo duży i uważam, że warto wypróbować różne rodzaje takich win. To także super pomysł na prezent.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: WINA

Post autor: zuzula12 »

"Kupujecie alkohol przez Internet czy raczej nie? Mi się wydaje że sklepy internetowe mają ciekawsze i tańsze oferty. Jak wam się wydaje?





___________________

whisky na prezent
"

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: WINA

Post autor: emiliakozak »

Jeśli lubicie wina to może warto dowiedzieć się jak zrobić wino z jabłek. Przepis nie jest skomplikowany, a do wyprodukowania wina potrzeba tylko kilku składników. Są przeróżne wersje przepisu na wino z jabłek np. z całych jabłek, wino ze spadów, z suszonych owoców lub wino z jabłek bez drożdży. Z owoców należy oczywiście usunąć pestki i gniazda nasienne, ale nie obiera się ich ze skórki. Koniecznie zapoznajcie się z dokładnym schematem przygotowania wina.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: WINA

Post autor: mojra »

Jeżeli faktycznie chcesz kupić dobre wino, a nie napój winopodobny to powinnaś odwiedzić hurtownię alkoholu. W Bielsku Białej jest na przykład swiatkonesera/com/ z bardzo rozbudowanym asortymenetm.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: WINA

Post autor: tonga »

Wystarczy skorzystać z oferty sklepu, który specjalizuje się właśnie w sprzedaży win z różnych zakątków świata. Nie trzeba nigdzie jechać, zakupy można zrobić online :) szczególnie polecam https://zbawcy.pl/. Bardzo szeroka oferta, profesjonalna obsługa, szybka wysyłka zamówień. Ceny mają bardzo konkurencyjne, jest też dział z promocjami :)

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: WINA

Post autor: Bigi12 »

Rodzajów win na świecie jest baardzo dużo. Praktycznie co kraj to inne wino czy napój o charakterze wina. Zaczęło mnie niedawno interesować sake gdzie kupić jak nie w Japonii? u nas stacjonarnie nigdzie nie spotkałam w żadnym sklepie monopolowym a chciałabym spróbować tego specjału kraju kwitnącej wiśni.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: WINA

Post autor: zuzula12 »

A czy zamawialiście kiedyś wino na winotoskanii.pl Jak dla mnie jest to najlepsza opcja ponieważ nie dość że ich produkty są wysokiej jakości to mogę je już mieć bez wychodzenia z domu. Koniecznie zaglądnijcie na ich stronę a na pewno zamówicie cos dla siebie

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: WINA

Post autor: czoko752 »

Chętnie dowiem się, gdzie najczęściej kupujecie wino dla siebie. Ja trafiłam na ofertę Wine Express , w której można znaleźć wina z wielu różnych winiarni z całego świata, które właściciele osobiście mieli okazję odwiedzić. Dzięki temu mamy pewność, że korzysta się z wyselekcjonowanej oferty.

ODPOWIEDZ