evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Oczyszczalnia ścieków

Post autor: evie »

Macie może na stanie przydomowe, ekologiczne oczyszczalnie ścieków? Co sądzicie o oczyszczalniach tunelowych? sklep-instalgrunt/pl/11-oczyszczalnie-z-rozsaczaniem-tunelowym tutaj w sklepie, w oferowanych oczyszczalniach ekologicznych zamontowano konstrukcje tuneli rozsączających , dzięki czemu są bardziej wydajne i jest dużo lepsza zdolność rozsączania ścieków. Jeśli nie macie możliowości podpięcia do sieci kanalizacyjnej, to moim zdaniem warto taką opcję rozważyć.

mojra
Posty: 663
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Oczyszczalnia ścieków

Post autor: mojra »

Też jestem zwolenniczką przydomowych oszczyszalni ścieków. A wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają nad tym rozwiązaniem polecam zajrzeć tutaj: czecho/pl/wiadomosci/36279-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-przydomowych-oczyszczalniach-sciekow gdzie znajdziecie dokładny i rzetelny opis tego rozwiązania.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Oczyszczalnia ścieków

Post autor: wloczykijka »

Cześć Wam! Buduję właśnie dom i poszukuję sprawdzonej firmy zajmującej się przydomowymi oczyszczalniami ścieków... Czy ktoś z Was zna się może na tym temacie i jest w stanie polecić sprawdzoną firmę z południa Polski? Ja się w tym momencie zastanawiam, czy choćby taka oferta jak tu będzie ok https://geobud.pl/oczyszczalnie-sciekow.html Co o tym sądzicie?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

ODPOWIEDZ