karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

DENTYSTA

Post autor: karol3222 »

Na ten temat na pewno warto przeczytać bardzo dobrze napisany artykuł xn--sklepzowietleniem-3hd/pl/zdrowy-zab-dentysta-krakow/ .

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: DENTYSTA

Post autor: galaretek »

W zakresie stomatologii najlepsze rozwiązania znajdziecie zdecydowanie pod linkiem https://sklep.marrodent.pl/irygator-ora ... -3724.html . Sam z tego korzystałem wiele razy i nie mam im nic do zarzucenia. Jest z nimi bardzo łatwy i przyjemny kontakt, dzięki czemu z łatwością można znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie. Jeżeli chodzi o tego typu zakupy to bez wątpienia nie ma lepszej oferty. Koniecznie powinieneś się z tym zapoznać.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: DENTYSTA

Post autor: czoko752 »

Jeśli poszukujecie pomocy stomatologa z Łęcznej, a nie wiecie, do kogo pójść na wizytę, to znalazłam świetną stronę 4biznes/pl/gdzie-znalezc-dobrego-dentyste-w-lecznej/ , z której za chwilę sama skorzystam i to mam nadzieję, że z dobrym skutkiem!

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: DENTYSTA

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie oczywiście Ortolan. Już od dłuższego czasu tutaj chodzę, więc z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Osoby tutaj pracujące mają wspaniałe podejście do pacjentów

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: DENTYSTA

Post autor: matea »

Sprawdzony dentysta to prawdziwy skarb, coś o tym wiem :) ja obecnie jestem w trakcie leczenia protetycznego w klinice maszewski/com/ w Grudziądzu. Kompleksowa oferta leczenia, doświadczeni lekarze, dogodne terminy wizyt. Jeśli chodzi o ceny to moim zdaniem też nie są wygórowane. Najważniejsze jest to, ze leczenie jest skuteczne i bezbolesne :)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: DENTYSTA

Post autor: milka »

Od siebie mogę polecić tą klinikę stomatologiczną novadent-jaroslaw/pl/uslugi/protezy-zebow/ Słyszałam na jej temat wiele pozytywnych opinii i myślę, że spokojnie poradzą sobie tam nawet z największymi wyzwaniami. Chcę na lipiec umówić tam męża. Podejrzewam że rozwija się u niego parodontoza :/

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: DENTYSTA

Post autor: mrozek »

Warto regularnie zaglądać do dentysty, aby mieć pewność, że wszystko z naszymi zębami jest w porządku. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także stomatolog lublin: adpclinic/pl/ . W klinice tej pracują najlepsi specjaliści. Zachęcam do wizyty.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: DENTYSTA

Post autor: zuzula12 »

Jeśli potrzebujecie umówić się do dentysty to ja polecam protetyk Radzymin to doświadczany specjalista który oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne. Ja od dawna u niego leczę zęby i jestem zadowolona dlatego też polecam wam tego specjalistę.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: DENTYSTA

Post autor: erica »

A ja wam podpowiem, że opłaca się również udać do gabinetu stomatologicznego Artodonto artodonto/pl/oferta/protetyka/licowki-porcelanowe/ , ponieważ oni zadbają perfekcyjnie o wasz uśmiech. Ja przykładowo chce się do nich zgłosić, ponieważ wymarzyłam sobie porcelanowe licówki.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: DENTYSTA

Post autor: mojra »

Wiele osób rezygnuje z dentysty w obawie przed dużymi kosztami. Jeśli chcecie dowiedzieć się ile tak naprawdę kosztuje leczenie kanałowe, to na stronie cdcstomatologia/pl/ile-kosztuje-leczenie-kanalowe-cena-zabiegu-moze-sie-roznic-od-czego-zalezy.html znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was pytania.

ODPOWIEDZ