karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Zabiegi wyszczuplające

Post autor: karol3222 »

Wczoraj bardzo dokładnie przeczytałem bardzo dobrze napisany artykuł wypozyczalniakrakow/pl/zabiegi-wyszczuplajace-proclinic/ .

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Zabiegi wyszczuplające

Post autor: evie »

Zabiegi wyszczuplające moim zdaniem, to juz ostatecznosc. Zawsze warto wyprobowac diete i jakis sport. Ja mam odpowiednio dla siebie zbilansowany plan zywieniowy. Kolezanka pokierowala mnie do kliniki leczenia otylosci odchudzanie.medicover/pl/ ,jestem pod opieka fajnej pani dietetyk. Wsparcie mam w kazdej chwili :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zabiegi wyszczuplające

Post autor: zuzula12 »

"Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystaliście w Waszym przypadku i dlaczego?



sunking/pl/krakow/
"

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Zabiegi wyszczuplające

Post autor: firanka »

Sama z takich zabiegów korzystam, bo chcę na lato mieć smukłą sylwetkę której nie będę się musiała wstydzić. Najbardziej przypadła mi do gustu endermologia w novoderm novoderm/pl/endermologia-lpg-alliance/ gdzie już po pierwszym masażu zauważyłam naprawdę fajne rezultaty.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Zabiegi wyszczuplające

Post autor: pyrtek »

Nowoczesne zabiegi bienkowscyclinic/pl/blog/onda-mikrofale-ktore-wyszczuplaja-poznaj-unikalna-metode-redukcji-cellulitu-i-ujedrniania-skory/ pozwalaja nie tylko na wyszczuplenie sylwetki ale tez redukcje cellulitu :) mysle, ze warto rozwazyc, zwlaszcza, ze klinika Bienkowscy Clinic faktycznie dba o zadowolenie pacjentow

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Zabiegi wyszczuplające

Post autor: dolores »

A słyszeliście już o takim zabiegu jak Endermologia ? Jest to masaż mechaniczny, który pomaga pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Sama się na niego zdecydowałam. Zabieg wykonywałam w sfbb/pl/endermologia-bielsko-biala/ i okazał się świetnym wyborem :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zabiegi wyszczuplające

Post autor: zuzula12 »

"Jakie macie zdanie na temat zabiegów medycyny estetycznej i czy sami z nich korzystacie?



Odmładzanie Jastrzębie-Zdrój
"

ODPOWIEDZ