majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Odpowiedni materac

Post autor: majsterka »

Szukałam dosyć dlugo odpowiedniego materaca dla siebie i nie wiedziałam gdzie najlepiej czegoś takiego szukać. Wtedy też trafiłam na hilding/pl/ i na szczęście okazało się, że mają bardzo duzy wybór komfortowych materacy

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Odpowiedni materac

Post autor: bonyard »

Ja właśnie przeglądam sobie materace sprężynowe kieszeniowe 160x200 , bo akurat taki mam wymiar łóżka i muszę przyznać, że wybór jest duży. Czego jestem pewna, to tego, że koniecznie trzeba zwracać uwagę na jakość, a także twardość materaca. W końcu komfort podczas snu jest najważniejszy

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Odpowiedni materac

Post autor: papilotka »

No my na przyklad ostatnio zamawialismy materac dla synka, wyrosl juz z lozeczka niemowlecego, wiec trzeba bylo kupic wiekszy, taki 160/80, zdecydowalismy sie na ten z Fiki Miki

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Odpowiedni materac

Post autor: Bakeneko »

A moim zdaniem im większy tym lepszy. Kiedy kupiłam moją nową ramę do łóżka, dobrałam do niej materac 200x200 i to była świetna decyzja. Nigdy się tak dobrze nie wysypiałam, łóżko prezentuje się fantastycznie, a dodam, że moja sypialnia nie jest zbyt duża.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Odpowiedni materac

Post autor: pyrtek »

Materac powinien byc dobrany do masy cialy np :) no i wiadomo, warto postawic na dobra jakosc, ktora sprawi, ze bedziemy faktycznie komfortowo wypoczywac. U nas w domu kroluja materace mollyflex - nie odksztalcaja sie, trzymaja poziom :)

karol3222
Posty: 1127
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Odpowiedni materac

Post autor: karol3222 »

Ja podjąłem decyzje, że skorzystam z materace lateksowe od producenta . Kto bardzo szybko skorzysta z tej oferty to na pewno bardzo dobrze zrobi.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Odpowiedni materac

Post autor: czoko752 »

Z tego, co wiem, to najwygodniejsze materace do spania znajdziesz w sklepie FDM. Mają tam chyba wszystkie rodzaje oraz rozmiary materaców. Ja sam zastanawiam się nad wymianą mojego starego materaca, bo już ciężko mi się na nim śpi.

ODPOWIEDZ