zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

nowe mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Jeśli zainteresowani jesteście kupnem mieszkania to koniecznie sprawdźcie na stronę orion.lublin/pl/ to nowe osiedle które powstaje w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Lublina. Sprawdźcie koniecznie bo według mnie to dobra oferta.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: evie »

A co sądzcicie o kamerach do monitoringu? Ja jakis czas temu zamowilam fajny zestaw z Lanberga, super sprawa powiem wam

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: milka »

My też niedawno kupilismy nowe mieszkanie! Właśnie zastanawiamy sie nad skorzystaniem z usług tej firmy przeprowadzkowej transportplus/pl/ Nie uśmiecha mi się przeprowadzanie na własną rękę. Mam za sobą dwie przeprowadzki, które ogarniałam sama i zdecydowanie nie polecam.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: firanka »

Mam takie mieszkanie od roku i jestem mega szczęśliwa, że w końcu mogę mieszkać na swoim. Mam spory balkon na którym trzymam w lato kwiaty i przeważnie drzwi są do niego cały czas otwarte. Ale muszę się chronić przed komarami i tutaj świetnie się sprawdza moskitiera.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: mojra »

Każdy kto myśli o zakupie mieszkania, powinien zrobić dokladny reserach. Jeżeli chcesz jednak zaoszczędzić sobie czasu, to odezwij się do estatestreet/pl/zakup-mieszkania/ To wlaśnie u nich znajdziesz wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż Kraków.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Bakeneko »

Jeśli aranżujesz wnętrza to polecam rozważyć zakup nowej pojemnej szafy - pięknej i w dobrej cenie, a co najważniejsze posłuży lata i na pewno będziesz zadowolona. Zresztą obejrzyj artykul teczka/pl/wnetrza/szafa-przesuwna-a-styl-vintage-lub-retro-czy-to-pasuje/. Są oczywiście do wyboru ciekawe kolory co też na pewno cieszy klienta.

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Korzeń »

@milka mam ten sam problem :) A w zasadzie już po problemie, bo znaleźliśmy tę firmę z polecenia przeprowadzki-warszawskie/pl/ maja dobre ceny jeśli chodzi o przeprowadzki w Warszawie, a przy tym zobacz sobie w cenniku na zakres usług. Mogą nawet przyjechac i sami Ciebie popakować ;p

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: galaretek »

No jak wprowadzasz się do nowego mieszkania to może warto od razu zastanowić się nad zabudowaniem balkonu? Jest to teraz w modzie, a poza tym świetnie prezentuje się w całości mieszkania. Więcej na ten temat możesz znaleźć tutaj https://szklanorama.pl/ . Jest to rzetelne źródło wiedzy w tym właśnie zakresie.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: piotrowska »

Nie myślałam jeszcze o zabudowie balkonu, dopiero jestem na etapie kupowania mieszkania na osiedlu Zakątek Harmonia na warszawskiej Białołęce, to ma być nieduże, kameralne osiedle położone przy Płochocińskiej

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: czoko752 »

Na nowe mieszkanie muszę zamowić szafy na wymiar, czy wiecie gdzie warto? Bo tutaj rega-meble/pl/szafy-na-wymiar-bielsko-biala/ jak widziałem ofertę to mają ładne, stylowe szafy, coś takiego właśnie szukam. A opinie od klientów też mają dość dobre.

ODPOWIEDZ