nadrus16
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:22 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: nadrus16 »

Większość nowych mieszkań ma duże balkony, które służą nam na co dzień jako miejsce do odpoczynku. Można go sobie fajnie zaaranżować, aby czuć się tam komfortowo. Wielu z nas jednak chciałoby coś więcej pozmieniać, ale nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, że aby to zrobić, to wymagana jest na to zgoda wspólnoty, czy dewelopera. Znalazłam fajny artykuł na ten temat malhaus/pl/porady/wykonczenie-balkonu-w-bloku-wszystko-co-powinienes-wiedziec i teraz już wiem co mogę sobie zrobić, a czego mi nie wolno. Warto się z nim zapoznać, bo jest bardzo pouczający.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: dolores »

Planujemy z mężem zakup naszego pierwszego mieszkania :) Wiadomo, że jest to dość duża inwestycja i chciałabym żeby była jak najlepsza. Może macie jakieś porady czym się kierować kupując mieszkanie ? Na map-it/com/pl/jakie-mieszkanie-wybrac/ znalazłam kilka wskazówek, może coś byście dodali ?

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: dert »

Własne mieszkanie też mam, w Warszawie. Był czas, że było trochę problemów przez zarządcę. Wszyscy byli za zmianą i tak też się stało. Teraz jest Per modum i na każdym kroku widać co znaczy profesjonalne zarządzanie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: bonyard »

Poszukujesz nowego mieszkania, które spełni Twoje oczekiwania? Jeśli tak to zdecydowanie warto zadbać o kwestie praktyczne i poszukać czegoś spełniającego wszelkie oczekiwania. Polecam zatem zajrzeć na stronę osiedla-sogo/pl/smolec , gdzie znajdziesz świetne propozycje mieszkań na kameralnym osiedlu w Smolcu niedaleko Wrocławia

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem zakupu mieszkania. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem mieszkania lub lokalu usługowego, to polecam Wam sprawdzić stronę ekopark/pl/turniejowa-59/lokalizacja/ , gdzie znajdziecie ofertę dewelopera z Krakowa.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: czoko752 »

My właśnie jesteśmy z narzeczoną na etapie wykańczania mieszkania. Już wiele mamy zrobione, ale pozostało kilka kwestii. Co najważniejsze, mamy kotka i musimy zamówić siatkę ochronną na balkon, żeby nam nie wypadł, bo mieszkamy na czwartym piętrze. Możecie polecić jakąś firmę, która się tym zajmuje? Myślałem o tej symar/pl/siatki-zabezpieczajace/ . Mają bardzo dobre opinie w internecie. Co o nich sądzicie, czy ktoś z Was korzystał z ich usług?

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: grażynka011 »

Dla mnie najlepszym zakupem okazała się pompa szlamowa . Jest mega solidna

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: piotrowska »

Wracając do tematu mieszkań we Wrocławiu to bardzo podoba mi się osiedle Nowe Miasto Różanka Młynarska, nie wiem czy je już mieliście okazję oglądać na wizkach ale warto! Jest bardzo ciekawie zaprojektowane i ma przede wszystkim dogodną lokalizację

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Bakeneko »

Zastanawiam się od dawna nad kupnem mieszkania. Jest to naprawdę poważna decyzja. Na razie oglądam oferty i bardzo spodobała mi się ta odnośnie apartamenty mikołajki sprzedaż Osiedle prezentuje się po prostu rewelacyjnie. Wszędzie pełno zieleni, wszystko bardzo ładnie i przyjemnie urządzone. Idealna okolica do zamieszkania

anya
Posty: 136
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: anya »

Jak macie mieszkanie teraz w bloku, to ja na waszym miejscu sprawdziłabym również jak jest zabezpieczona piwniczka, gdzie pozostawiacie swoje rzeczy. Jak nie chcecie, aby doszło do ich kradzieży, to warto przeczytać sobie chociażby poradnik unilink/pl/porady/wlamanie-do-piwnicy-w-bloku - tam dowiecie się co robić?

ODPOWIEDZ