karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Bardzo dobre kursy

Post autor: karol3222 »

Jeśli ktoś zastanawia się nad zrobieniem kursu to na pewno warto skorzystać z kursy.katowice.zdz/pl/ . Sam skorzystałem i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Bardzo dobre kursy

Post autor: zuzula12 »

"Rozwój osobisty jest bardzo ważny, warto w niego inwestować.



Fotowoltaika Kraków SunKing
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Bardzo dobre kursy

Post autor: grażynka011 »

Według mnie najlepiej jest jednak postawić na newu/pl/ . Można tutaj zapisać się na szkolenie z medycyny estetyczniej i powiem wam, że tutaj nauka odbywa się w bardzo miłej atmosferze

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Bardzo dobre kursy

Post autor: sokol »

A co powiecie na przykład na szkolenia z komunikacji i efektywności osobistej? Czytałam o takich szkoleniach tutaj: enterpriseadvisors/pl/szkolenia-z-komunikacji-i-efektywnosci-osobistej/ . Wydaje mi się, że to bardzo ciekawe rozwiązanie dla wielu osób. Dzięki takim szkoleniom można poszerzyć swoje kompetencje.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Bardzo dobre kursy

Post autor: Monika »

A skoro już jesteśmy przy różnych kursach i szkoleniach, to czy wiedzieliście o tym, że jest coś takiego jak szkolenie z emisji głosu dla nauczycieli? Organizuje je na przykład firma Human Skills ;) A może ktoś z Was był już na takim szkoleniu i chciałby podzielić się opinią?

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Bardzo dobre kursy

Post autor: NataliaZ4 »

A jeżeli chodzi o kursy językowe to ja byłam bardzo zadowolona ze szkoły profi-lingua/pl/, w której miałam okazję się uczyć ;) Ciekawie prowadzone zajęcia i świetni lektorzy :) Myślę o kolejnym stopniu ale tym razem online :)

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Bardzo dobre kursy

Post autor: pyrtek »

to wszystko zalezy od tego, czym sie zajmujemy, ale ogolnie inwestycja w rozwoj to swietny pomysl. Moja zona ma regularnie organizowane w szkole kursy dla nauczycieli online - mysle, ze to fajne, ze instytucja inwestuje w takie ksztalcenie nauczycieli

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Bardzo dobre kursy

Post autor: grażynka011 »

Akurat ja myślę o tym by postawić na kurs f gazy , tym bardziej, że szkolenia tutaj odbywają się na naprawdę wysokim poziomie.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Bardzo dobre kursy

Post autor: tonga »

Takich fajnych szkoleń jest na rynku całkiem sporo :) jeśli szukacie zajęć związanych ze stomatologią, kierowanych dla lekarzy, asystentek czy higienistek to koniecznie zerknij sobie na firmę Heroes of Dentistry https://heroesofdentistry.pl/. Organizacją kursów zajmują się od dawna, zajęcia są prowadzone przez doświadczonych trenerów, odbywają się w Grudziądzu. Ceny nie są wysokie, warto skorzystać :)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Bardzo dobre kursy

Post autor: Bakeneko »

A propos rozwoju osobistego, to czy wiesz jak radzić sobie z takim zagadnieniem jak zarządzanie konfliktem w zespole ? Tego typu kwestie omawiane są na specjalnych szkoleniach, na przykład na humanskills

ODPOWIEDZ