zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

zakup mieszkania

Post autor: zuzula12 »

Jeśli rozglądacie się za nowym wygodnym i dużym mieszkaniem w Krakowie w atrakcyjnej lokalizacji to koniecznie sprawdźcie na stronę ekopark/pl/turniejowa-59/wykonczenia/ u nich można kupić mieszkanie w stanie deweloperskim lub mieszkanie gotowe do zamieszkania wykończone. Sprawdźcie na stronę tam macie dokładne informacje i oferty.

piotrowska
Posty: 171
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: zakup mieszkania

Post autor: piotrowska »

Takie atrakcyjne, duże mieszkania znajdziesz też na osiedlu Strefa Cegielnia w Krakowie, to osiedle jest budowane w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie, w pobliżu Zalewu Zesławickiego

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: zakup mieszkania

Post autor: Kreśka »

Inwestowanie w nieruchomości to teraz popularne rozwiązanie i wcale się nie dziwie bo to bardzo opłacalne. Warto od razu pomyśleć o kimś kto będzie tym zarządzać. Na kupiec-zarzadca/pl/ poczytajcie tez o zarządzaniu nieruchomościami bo na większą skalę się to bez dobrego zarządcy może być problem

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: zakup mieszkania

Post autor: czoko752 »

Koniecznie zerknijcie sobie na wrocław nieruchomości - https://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne , jeśli poszukujecie dla siebie czegoś mocno interesującego. Nie ukrywam, że wiele różnych propozycji miałam okazję sprawdzać, ale myślę, że mieszkania tutaj zainteresowały mnie najbardziej.

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: zakup mieszkania

Post autor: Dżonko »

Podrzucam Wam link do tego artykułu - https://ronson.pl/blog/jak-obliczyc-sto ... uchomosci/ . W świetle coraz większego zainteresowania inwestycjami w nieruchomości, rola stopy zwrotu staje się niezwykle istotna w planowaniu inwestycji. Ten wskaźnik pozwala inwestorom dokładnie ocenić, czy potencjalna inwestycja przyniesie oczekiwane zyski. Analiza stopy zwrotu pozwala na realistyczną ocenę ryzyka i potencjalnych korzyści, umożliwiając inwestorom podejmowanie świadomych decyzji inwestycyjnych.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: zakup mieszkania

Post autor: mojra »

Na Twoim miejscu przejrzałabym najpierw Oferty nieruchomości w interesującej cię lokalizacji. Obecnie wiele osób sprzedaje swoje mieszkania, więc na pewno znajdziesz takie, które sprosta Twoim oczekiwaniom.

karol3222
Posty: 1121
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: zakup mieszkania

Post autor: karol3222 »

Może kogoś z państwa zainteresuje zarządcy nieruchomości Łódź . Według mnie to jest naprawdę bardzo dobra oferta.

ODPOWIEDZ