deborah
Posty: 590
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Mechanik

Post autor: deborah »

Mechanik Niemcy - szukam profesjonalnej agencji pracy, która jest w stanie pomóc znaleźć zatrudnienie za granicą. Jaką możecie mi polecić?

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Mechanik

Post autor: czoko752 »

Przyznam szczerze, że wiele miejsc sprawdzam, które będą mi potrzebne w momencie awarii samochodu, no i teraz chyba udało mi się znaleźć serwis automatycznych skrzyń biegów w mojej okolicy. A Wy jakie miejsca polecacie? Gdzie najczęściej naprawiacie swoje samochody?

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Mechanik

Post autor: papilotka »

Awarie samochodów zawsze były, są i będą, więc jeśli ktoś się na tym zna, to jest to naprawde fajny i dochodowy biznes. Oczywiście trzeba w pierwszej kolejności zadbać o odpowiednie wyposażenie warsztatu ,żeby wszystko było jak należy

bonyard
Posty: 444
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Mechanik

Post autor: bonyard »

W samochodach zawsze będą zdarzać się jakieś awarie czy części będą się zużywać i trzeba będzie je wymieniać. Niektóre czynności jednak można samodzielnie zrobić jak np. wymienić amortyzatory. I jak to zrobić można poczytać na stronie biznes-support/pl/jak-wymienic-amortyzator/

zuzula12
Posty: 1643
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mechanik

Post autor: zuzula12 »

Ja mogę wam szczerze polecić firmę humol-waly/pl/ oni wykonują naprawy wałów napędowych i ich części składowych, mogą także wyprodukować wał zgodnie z życzeniem klienta a także przeprowadzić regenerację wału naprawiając oraz wymieniając odpowiednie elementy na nowe.

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mechanik

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na serwisopon24h/com ? Moim zdaniem jest to jednak najlepsza firma i przede wszystkim tutaj usługi są świadczone na najwyższym poziomie co jest też ważne

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Mechanik

Post autor: mrozek »

Warto mieć zawsze pod ręką namiary na sprawdzonego mechanika. W moim przypadku jest to serwis mitsubishi lublin: https://technotop.pl/mitsubishi/ . Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam także Wam.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Mechanik

Post autor: milka »

Ja dzisiaj trafilam na Dodatek do oleju skrzyni biegów i zastanawiam się nad zamówieniem tego dodatku. Chciałabym zadbać o swoj samochód bo do tej pory nie dbałam o niego jakoś szczególnie.

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mechanik

Post autor: grażynka011 »

Według mnie dobrą opcją byłyby Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Co do wycieraczek to ja nie mam żadnych zastrzeżeń, ogólnie są one wysokiej jakości i przede wszystkim nie pozostawiają smug

hadzik
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Mechanik

Post autor: hadzik »

a jest tu może ktoś z Warszawy lub okolic ? pytam bo zainteresowała mnie oferta serwisu https://automatraszek.bosch-service.pl/pl/ z podwarszawskich Marek. Zastanawiam się czy podjechać do nich na przegląd i ewentualny serwis. Warto ?

ODPOWIEDZ