Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Najlepsza hala

Post autor: Soki »

Jaka hala na sprzedaż jest według Was najlepsza? Przeglądałem inne fora i ofert jest po prostu mnóstwo. Sam zastanawiałem się nad tym https://neodynamik.pl/hale-namiotowe/na-sprzedaz/ . Co myślicie? Z tego co widzę to hale mają naprawdę tanie. Chyba się na to zdecyduję.
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Najlepsza hala

Post autor: milena49 »

A może pomyśl o czym bardziej stabilnym niż namiot? Moim zdaniem to lepsze i trwalsze rozwiązanie. Mogę Ci dać namiary na firmę, która od lat stawia hale i magazyny. Tutaj fastkrakow/pl/kontakt/ jest kontakt do nich. Odezwij się, pomogą Ci podjąć dobrą decyzję.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Najlepsza hala

Post autor: erica »

A więc planujesz postawić halę magazynową. Super, ale na pewno będziesz potrzebować dobrej ekipy budowlanej. Jakby co możesz sobie sprawdzić bezpłatne ogłoszenie na portalu pokato/pl itd. W takich miejscach bardzo dużo ciekawych propozycji można wyszukać.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Najlepsza hala

Post autor: milka »

Jeśli interesuje cię inwentaryzacja detaliczna zgłoś się do tej firmy ben-sol/pl/ Zajmuje się ona inwentaryzacją dla firm, magazynów, hal, aptek itd. Oferta tej firmy jest bardzo rozbudowana i przystępna cenowo. Mają sztab specjalistow i profesjonalne podejście do klienta.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Najlepsza hala

Post autor: bonyard »

Nie wiem czy warto stawiać halę od podstaw skoro można już kupić gotową w dogodnej lokalizacji. Zerknijcie sobie tutaj dobryadres/pl/ , znajdziecie tu oferty tego typu obiektów, wiele z nich jest w bardzo okazyjnej cenie

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Najlepsza hala

Post autor: Elka »

Rzuć okiem tutaj protan-elmark/com/pl/oferta/hale-magazynowe/ . Firma specjalizuje się w budowie hal różnego typu. Mają bardzo szeroką ofertę m.in. hale stalowe czy namiotowe. Podpytaj, wiem, że można uzyskać u nich kompleksową pomoc. Z pewnością pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie.

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Najlepsza hala

Post autor: Brzostuś »

Warto jeszcze rozważyć konstrukcję z blachy. Wystarczy zgłosić się do firmy, która się zajmuje garaze-blaszane.biz/pl. Opowiedzieć o tym, co jest nam potrzebne, a oni doradzą, przygotują wstępną ofertę garaze-blaszane.biz/pl/garaze-blaszane-swietokrzyskie/. Wykonują nie tylko tradycyjne blaszaki, ale też właśnie wiaty i hale. To na pewno będzie trwałe rozwiązanie.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Najlepsza hala

Post autor: PatkaM »

Jak widać nie brakuje różnych rozwiązań do postawienia magazynu, warto przemyśleć co najlepiej sprawdzi się w waszym przypadku, a wcale to nie musi być takie oczywiste. Jak macie dobrego architekta, to ten powinien także wam poradzić coś w tym temacie. Sprawdźcie sobie tak może firmę gizo/pl/maszyny/ladowarki/wynajem/ i proponowane tu wózki widłowe. W każdym magazynie będą te niezbędnym zakupem, ale i też można wypożyczyć taki sprzęt, warto to wiedzieć. U mnie wynajem okazał się strzałem w 10.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Najlepsza hala

Post autor: emiliakozak »

Dobra hala jest odpowiednio wyposażona np. w wózki widłowe. Jeśli zastanawiasz się jakie dokumenty są niezbędne to na pewno nie ma wózka widłowego bez DTR. Na stronie lemarpol.eu/wyjasniamy-kompleksowo-czym-jest-dtr-wozka-widlowego-zobacz/ dowiecie się więcej na ten temat. W książce znajdziecie między innymi opis poszczególnych elementów pojazdu i jego wyposażenia, instrukcję obsługi wózka widłowego czy schemat układu elektrycznego, pneumatycznego i kinetycznego.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Najlepsza hala

Post autor: galaretek »

Również poszukuję firmy, która wypożycza hale namiotowe - mam w planach zorganizować budżetowe wesele, dlatego zamiast wynajmowania lokalu chciałbym wynająć halę namiotową. Znalazłem w internecie firmę https://www.ekodynamic.com.pl/, która specjalizuje się w tego typu konstrukcjach - czy ktoś wypożyczał od niej halę namiotową i mógłby się wypowiedzieć czy warto?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

ODPOWIEDZ