Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Podobają wam się podłogi winylowe?

Post autor: Igielnik »

"""Podobają wam się podłogi winylowe?

w jakich wnętrzach warto takie zasotosować?
"""

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Podobają wam się podłogi winylowe?

Post autor: Tikabum »

"""Nie znam sie za bardzo na typach podłóg,

ale jak szukasz info o winylowych to na blogu awconstruction/pl/blog/pomysly/panele-winylowe-i-plytki-lvt-alternatywa-dla-tradycyjnych-paneli/ mają dużo ciekawych artykułów w tym temacie.

No i plus taki, że znajdziesz info i w zakresie podłogi winylowe cena, wykonanie, grubość itd,

Ja ogólnie takie rzeczy i wybory to scedowuję na specjalistów, bo jakby nie patrzeć zajmuję się w życiu

czymś zupełnie innym, a to oni są od tego fachowcami.

Dla mnie liczy się żeby fajnie w domu wyglądało i tyle.
"""

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Podobają wam się podłogi winylowe?

Post autor: zorba »

Mamy właśnie zamówione odłogi winylowe i jeszcze przydałaby się dobrej jakości listwa wykończeniowa. Wydaje mi się, ze w naszym mieszkaniu sprawdziłaby się listwa Dora D0810, którą widziałam tutaj arbiton.sklep/pl/ . Fajne jest to, że można ją zamontować na różne sposoby. Zarówno za pomocą kleju jak i taśmy przylepnej, czy też specjalnych spinaczy.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Podobają wam się podłogi winylowe?

Post autor: mojra »

Jasne, że tak! Poza tym, że mamy szerokie pole do popisu z kolorystyką itd, to takie panele są naprawdę bardzo trwałe - sprawdzą się również w łazience. Zostawiam wam namiar na winylowe panele sklep gdyby akurat ktoś z was był zainteresowany zakupem.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Podobają wam się podłogi winylowe?

Post autor: bebefa »

Jasne, że tak, jeszcze jak dowiem się, że one są naprawdę prawie jak naturalne deski, to pewnie przecież, że warto. No i takie podlogi24.net/premium-floor-88718-dab-jantar-premium-floor-natural-legend-dab-naturalny-zocisty-transport-gratis-!!!-od-rki-na-magazynie-o_l_7305.html na razie mam na oku. Może się to opłacać, zwłaszcza, że mam gratis transport ;) ..

ODPOWIEDZ