sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Budowa.

Post autor: sokol »

A czy wiecie, gdzie najlepiej zakupić chemię budowlaną i akcesoria z nią związane? Ja polecam wizytę w sklepie internetowym Melkib, gdzie znajdziecie na przykład pistolet do kleju dwuskładnikowego: melkib/com/pistolet-reczny-do-kleju-do-kartuszy-400-ml-11 . Wybór takiej chemii jest naprawdę bardzo duży.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Budowa.

Post autor: Remontowa »

Przed budową domu trzeba znaleźć dobra ekipę. Ja długo zastanawiałam się jaki system budowy wybrać i zdecydowałam się na jedna firmę budowlaną, która robi wszystko od a do z skandhouse/pl/ . To świetni fachowcy od domów szkieletowych. Budowa takiego domu ma same zalety -przede wszystkim jest szybka, ekologiczna no i tańsza niż w przypadku technologii tradycyjnej. Na stronie firmy możecie obejrzeć ich realizacje - mają czym się pochwalić.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Budowa.

Post autor: dolores »

Sama właśnie szukam projektu. Może coś doradzicie ? Widziałam, że wachnikstudio/com/dobry-architekt-katowice/ robią świetne projekty i wizualizacje domów w różnych stylach. Czy budowaliście dom z ich projektu ?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Budowa.

Post autor: zuzula12 »

"Jakie macie zdanie na temat obecnych cen materiałów budowlanych?



dobrepanelekalisz.business.site
"

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Budowa.

Post autor: czoko752 »

W obecnej sytuacji, gdybym miał stawiać dom, to szedłbym w domy energooszczędne. Myślę, że takie domy to Nasza przyszłość. Znajomy polecił mi firmę, która zajmuje się projektowaniem i budowaniem domów energooszczędnych multicomfort/pl/domy-prefabrykowane/domy-energooszczedne/

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Budowa.

Post autor: czoko752 »

Przy budowie domu oraz tarasu zapewne będzie Ci potrzebny piasek do wyrównania terenu. Ja z całego serca mogę polecić Ci usługi firmy Sur-pol, która jest lokalnym liderem jeśli chodzi o wydobycie kruszyw. Możesz zamówić u nich piasek, który dostarczą na Twoją budowę. Ich siedziba oraz kopalnia mieszczą się w samym centrum Polski, tuż przy autostradzie A1 koło Łodzi. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz, możesz wynająć u nich sprzęt oraz kierowcę do samodzielnego przewozu kruszyw.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Budowa.

Post autor: grażynka011 »

Warto również zadbać o odpowiednie systemy parkingowe. Śmiało mogę polecić wam taab/pl/ . Współpraca z nimi to czysta przyjemność, a ich oferta jest mega korzystna

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Budowa.

Post autor: budowlaniecja »

Podziwiam wszystkich którzy w tych trudnych czasach buduja domy. Ja uważam że lepszym rozwiazaniem jest kupno gotowego domu. Słyszałem dużo dobrego na temat biura nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ I faktycznie to biuro ma ciekawe propozycje dla swoich klietów. Domy na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. A w razie potrzeby klienci tego biura moga skorzystać z pakietu dodatkowych usług. Z taką propozycją nigdzie indziej się nie spotkałem - jest bardzo dobra.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Budowa.

Post autor: mojra »

Podczas budowy domu należałoby przede wszystkim zabezpieczyć plac. To wszystko ze względu na bezpieczeństwo i niespodziewanych "gości". Generalnie to na stronie muntech24/pl/jak-zabezpieczyc-plac-budowy znajdziecie wszystkie ważne informacje na ten temat.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Budowa.

Post autor: milka »

Jeśli chcecie zrobić posadzkę z żywicy a nie wiecie jak to ogarnąć to tutaj https://polskiebudowlane.pl/portal/posa ... a-wykonac/ znajdziecie wskazówki. Warto się z nimi zapoznać. Dla mnie posadzka żywiczna wygląda obłednie.

ODPOWIEDZ