czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Budowa.

Post autor: czoko752 »

Już na etapie budowy warto pomyśleć nad ogrodzeniem, aby później móc szybko załatwić tą sprawę. Ogrodzenie pełni bardzo ważną funkcję, dlatego warto dobrze przemyśleć jego wybór. Na stronie: plotex.net/pl/bramy-i-furtki/ udało mi się znaleźć barmy i furtki od firmy płotex. Warto przyjrzeć się ich produktom - są w szerokim wyborze, super jakości i rozsądnych cenach. Na pewno w tak szerokiej ofercie uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Budowa.

Post autor: evie »

Wszystko zalezy od tego, jaka budowa, co jest budowane, jaki projekt jest realizowany. Jeśli maja to byc roboty drogowe na przyklad, to warto pamietac ze jest cos takiego jak podstawa do znaków drogowych 65kg sklep.protect-bhp/pl/podstawa-betonowa-do-znakow-drogowych-65-kg.html która idealnie sie sprawdza do czasowego montazu znaków pionowych w trakcie przebudowy na przyklad

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Budowa.

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić stronę sunking/pl/krakow/ , na której znajdziecie profesjonalną firmę zajmującą się instalacjami fotowoltaicznymi w Krakowie. Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Budowa.

Post autor: mojra »

No dobra, skoro mowa o budowie domu, to orientujecie się może jaka jest cena cena styropianu 15 ? Wiosna coraz bliżej, idealny czas na ocieplenie domu. Niestety ceny materiałów budowlanych poszyły w górę i zależy mi na znalezniu najlepszej oferty.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Budowa.

Post autor: Remontowa »

Jeśli zastanawiacie się nad budową domu to polecam Wam przejrzeć różne technologie budowy. Teraz bardzo popularne są drewniane domy altbud-domy/pl/domy-drewniane/mieszkalne , ponieważ buduje się je bardzo szybko. Taki dom z drewna o wielkości około 100m2 może powstać zaledwie w 3 miesiące. Bardzo ciekawe domy całoroczne wykonuje firma Altbud. Oni zajmują się kompleksowo budową. Na ich stronie znajdziecie wszystko o technologii szkieletowej, a także ich przykładowe realizacje.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Budowa.

Post autor: grażynka011 »

Według mnie najlepiej jest jednak zdecydować się na Projekty z wizją. Tutaj właśnie sama wybrałam dla siebie wspaniały projekt. Dodatkowo zawsze możecie też liczyć na fachowe doradztwo także warto na nich postawić

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Budowa.

Post autor: Dżonko »

Już na etapie budowy warto uwzględnić ekologiczne i energetycznie oszczędne rozwiązania jak np montaż paneli fotowoltaicznych. Podrzucam Wam namiary na nich - calma/pl/ . Działają na terenie całej Polski. Śmiało można polegać na ich usługach, zapewniają profesjonalny montaż zgodny z normami bezpieczeństwa Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Budowa.

Post autor: PatkaM »

Miej pewność, że wszystko zostanie prawidłowo zaprojektowane i będzie spełniało Twoje wszystkie wymagania. Dla architektów polecam program zwcad/pl/ - 30 dni za darmo do przetestowania!

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Budowa.

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli budujesz dom lub magazyn i zleciłeś to firmie zewnętrznej warto ich sprawdzić i zlecić ekspertyzę budowlaną lub badania stanu technicznego żeby przekonać się czy budynek na pewno został wykonany jak należy. Takie usługi wykonuje mpexpertbud/pl/kontakt/ i mają nie tylko atrakcyjne stawki ale i szybkie terminy realizacji. Lepiej zapłacić im niż potem użerać się z reklamacjami lub sądami.

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Budowa.

Post autor: hadzik »

a co powiecie na tak zwane inteligentne domy? my jesteśmy dopiero na początku drogi ( działka już kupiona, projekt też wybrany) ale teraz zastanawiamy się właśnie nad takimi udogodnieniami jak zdalne sterowanie oświetleniem czy temperaturą w danym pomieszczeniu. Już wiem, ze w Toruniu tego typu usługi wykonuje firma pcit/com/pl/inteligentne-domy/. Działają na rynku już wiele lat, cieszą się dobrą opinią a i ceny ich usług nie są wysokie.

ODPOWIEDZ