Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Budowa.

Post autor: Remontowa »

Podczas budowy domu czy innego obiektu trzeba zadbać o wykonanie bardzo wielu elementów. Jednym z nich jest wykonanie solidnej posadzki. Wysokiej jakości posadzki przemysłowe (i nie tylko) oferuje firma profibudposadzki/pl/posadzki-przemyslowe-w-garazach .U nich możecie zamówić wykonanie posadzki w garażu, magazynie, hali czy w domu. Posadzki od Profibud przygotowywane są ze sprawdzonych materiałów co gwarantuje ich wytrzymałość na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne a także antypoślizgowość. Są także doskonałą bazą do dalszych prac wykończeniowych.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Budowa.

Post autor: budowlaniecja »

Po wybudowaniu domu czas na przegląd techniczny. Ja proponuję tę ofertę tu mpexpertbud/pl/kontakt/ To firma z długoletnim doświadczeniem. Przygotuje dla was dokumentację o faktycznym stanie domu. Nawet jeśli zatrudniacie najlepszą firmę budowlana, to nie należy nikomu zbytnio wierzyć. Poza tym to obowiazkowa dokumentacja. Jeśli was interesuje ta propozycja to na stronie macie formularz kontaktowy.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Budowa.

Post autor: zuzula12 »

Czy ktoś z Was korzystał z usług firmy WECKER? Są to eksperci w przypadku wzmacniania gruntu, stabilizacja posadzek i stabilizacji fundamentów, z których usług sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Budowa.

Post autor: grażynka011 »

Najważniejsze to znaleźć dla siebie odpowiedni projekt. Ogólnie my planujemy budowę małego domku z poddaszem użytkowym, dlatego bardzo spodobał nam się mgprojekt/com/pl/projekty-malych-domow/przepiorka , więc prawdopodobnie postawimy na jego zakup.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Budowa.

Post autor: mojra »

My na całe szczęście już kończymy budowę, bo strasnie dużo nerwów nas to kosztowało. Jedyne co nam zostało, to zamówić balutsrady zewnętrzne i wewnętrzne. Szczerze, to myślałam tutaj o balustrady z drewna ale mój mąż nie jest przekonany. Waszym zdaniem, jaka balustrada będzie najlepsza?

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Budowa.

Post autor: papilotka »

no jesli chodzi o ogrzewanie, to u nas bardzo fajnie sprawdzil sie piec wolnostojacy z kratki/pl :) maja ogolnie spory wybor produktów

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Budowa.

Post autor: emiliakozak »

Budując dom bądź firmę warto mieć na uwadze także montaż paneli fotowoltaicznych, które są przyszłościowe i ekologiczne. Na stronie universun/pl/fotowoltaika-kedzierzyn-kozle/ możecie zyskać sporą dawkę informacji. Pamiętajcie także o oszczędnościach, które można zacząć od razu. Należą do nich np. odłączanie ładowarki po naładowaniu sprzętu, wyłączanie oświetlenia, gdy nie jest ono potrzebne czy wymiana żarówek na energooszczędne.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Budowa.

Post autor: czoko752 »

Skoro zamierzasz zająć się budową domu, być może zaintersuje Ciebie firma budowlana gdańsk fb-jelcz. Ma bardzo korzystną ofertę, szweroki wybór usług i duże doświadczenie, więc na pewno wszystkim zajmą się jak należy. Dzięki dostępowi do zaawansowanego sprzętu wszystko na pewno wykonają precyzyjnie.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Budowa.

Post autor: firanka »

Korzystając z dzisiejszych możliwości, postawiłam na dom nowoczesny, prefabrykowany. DO tego zastosowałam sterowanie automatyką od tatarek/com/pl/automatyka gdzie rolety czy oświetlenie działają w zależności od pory dnia czy pogody.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Budowa.

Post autor: Remontowa »

Warto pomyśleć o jednym - gdzie umieścimy magazyn energii w domu?:) Zajmuje bowiem trochę miejsca, a coś czuję, że za kilka/kilkanaście lat to będzie już standard w domach. Zobaczcie zresztą sami, jakie możliwości daje magazyn energii instalacjefotowoltaiczne/com/fotowoltaika-magazyn-energii/ i ile kosztuje, oraz ile może nam przynieść oszczędności. Aha, w programie Mój Prąd 4.0 będzie doplata do magazynów energii - więc warto to serio wziąć pod uwagę przy budowie domu.

ODPOWIEDZ