karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Pompy ciepła

Post autor: karol3222 »

Jestem niesamowicie zadowolony bo bardzo przypadkowo dowiedziałem się o montaż pomp ciepła . Dla wielu osób to jest naprawdę rewelacyjna oferta.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pompy ciepła

Post autor: zuzula12 »

"Z jakiej formy ogrzewania korzystacie w przypadku Waszych budynków?



rak trzustki
"

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Pompy ciepła

Post autor: bebefa »

Ja to mam sporo problemów, ale taka dambat/pl/pompa-cyrkulacujna-cpi-1515.html pompa cwu będzie dla mnie okej. Nie wiem, jak , bo rozmawiałam z fachowcem i on mi coś takiego właśnie radził, więc ja się na to zdecyduję. Mam nadzieję, że będę z tego naprawdę zadowolona i że się nam to wszystko odpowiednio uda.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Pompy ciepła

Post autor: milena49 »

Teraz wiele osób myśli o pompach ciepła. Nie szkodzą środowisku, szybko się zwracają i przynoszą oszczędności. Ceny paliw rosną, a pompa ciepła daje niezależność w tym temacie. Zwłaszcza zintegrowana z fotowoltaiką. Jeśli chodzi o takie inwestycje to moim zdaniem najlepiej zdać się na firmę, która działa w branży i ma wiedzę oraz doświadczenie. W Warszawie i okolicy działają oni na przykład flexipowergroup/pl/pompy-ciepla-warszawa/ . Śmiało mogę powiedzieć eksperci. Od lat na rynki. Pomogą kompleksowo.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Pompy ciepła

Post autor: Bakeneko »

Pompy ciepła to naprawdę świetny wynalazek :) Świetne ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które u mnie sprawdza po prostu znakomicie :) Na jakie pompy ciepła Wy się zdecydowaliście ?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Pompy ciepła

Post autor: Monika »

Jeśli interesuje Was do Waszego domu pompa ciepła i rekuperacja, to sądzę, że warto byłoby się skontaktować z firmą STIEBEL-ELTRON. Na rynku działa już ona od wielu lat, więc wydaje mi się, że można mieć do niej całkowite zaufanie ;) A prawda jest taka, że rozwiązania jakie oferuje są bardzo ekonomiczne i ekologiczne. Dużo osób zwraca teraz na to uwagę.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pompy ciepła

Post autor: czoko752 »

Jeśli decydujesz się na pompę ciepła, to warto podjąć współpracę z doświadczoną firmą, która będzie znała się na rzeczy. Ze swojej strony mogę polecić wam hewalex/pl/oferta/pompy-ciepla/ . Na ich stronie znajdziecie wiele artykułów oraz kalkulator, który pomoże wybrać pompę ciepła. Jeśli zastanawiacie się jaką pompę ciepła wybrać to pamiętajcie, że czynnikami które będą mieć wpływ na wybór będą wielkość domu, rodzaj izolacji oraz działanie w domu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pompy ciepła

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na stiebel-eltron/pl/pl/home.html ? Sama kupiłam tutaj nie tak dawno pompe ciepła i działa ona bez żadnych zastrzeżeń

ODPOWIEDZ