karol3222
Posty: 1311
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

RESTAURACJA

Post autor: karol3222 »

Jestem bardzo ciekawy ile osób zainteresuje się wadowice restauracja . Sam na przykład o tej ofercie dowiedziałem się od mojego znajomego.

Remontowa
Posty: 330
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: RESTAURACJA

Post autor: Remontowa »

A myśleliście kiedyś o otwarciu własnej restauracji? Jeśli przymierzacie się do biznesu w branży gastronomicznej to koniecznie pomyślcie o odpowiednim wyposażeniu. Wysokiej klasy sprzęt gastronomiczny możecie zamówić w hurtowni Multigastro multigastro/pl/produkcja-farszu-w-gastronomii . Tu znajdziecie profesjonalne urządzenia do każdej branży gastronomicznej.

zuzula12
Posty: 1720
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: RESTAURACJA

Post autor: zuzula12 »

"Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną restaurację w Krakowie?



Wieża wideo
"

Dżonko
Posty: 432
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: RESTAURACJA

Post autor: Dżonko »

W Warszawie jeśli szukacie miejsca, gdzie można smacznie zjeść to polecam tę restaurację - naskrajnej/pl/2022/07/17/kuchnia-polska-warszawa-i-okolice-jako-must-have-mapy-kulinarnej/ . Serwują pyszne dania kuchni polskiej. Ceny u nich też w porządku. Na stronce mają zamieszczone menu, więc zerknijcie sobie. Dla mnie nr 1 są ich pierogi z cielęciną :)

czoko752
Posty: 1161
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: RESTAURACJA

Post autor: czoko752 »

A jakie wyposażenie kuchenne do restauracji polecacie? Tutaj https://gerlach.pl/ widziałem że mają duży wybór tego typu asortymentu i się zastanawiam czy ich tam nie zamówić przypadkiem.

Dżonko
Posty: 432
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: RESTAURACJA

Post autor: Dżonko »

Również w Warszawie, znajdziemy pełne uroku miejsca jak np. https://naskrajnej.pl/2022/10/27/jak-um ... ka-jesien/. To restauracja, której klimat, szczególnie pasuje do jesieni czy zimy, smaczna kuchnia, to tylko niektóre z ważnych jej zalet. W tym miejscu, po prostu fajnie spędzimy czas, szczególnie jeśli chcemy ogrzać się ciepłem miejsca i dań w dni pełne chłodu.

bonyard
Posty: 489
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: RESTAURACJA

Post autor: bonyard »

Warto posmakować czegoś więcej np. kuchni hiszpańskiej. Znana w Stolicy restauracja Bilbao jest idealna do tego celu. Jest to świetne miejsce czy to na spotkania biznesowe, także często jest to wybierana restauracja na wieczór panieński Warszawa. Klimat jest fantastyczny, a kuchnia naprawdę przepyszna

ODPOWIEDZ