matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Grupy MG Projektu

Post autor: matys »

Od jakiegoś czasu szukamy z mężem projektu wnętrz i domu i wpadliśmy między innymi na firmę MG Projekt. No i na jej grupy dyskusyjne na fb, dostępne tutaj facebook/com/pg/mgprojekt/groups/?ref=page_internal . Czy one naprawdę pomagają w zakupie projektu? Czy może to ściema jakaś?

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Grupy MG Projektu

Post autor: bajobaj »

Jasne, że pomagają. Dołączasz do danej grupy i pytasz, co i jak. Wtedy inni Ci piszą, czy warto kupić, a jak masz techniczne pytania, to i sama administracja, skądinąd członkowie grupy mg domy. Także to nie ściema żadna, a jak jesteś członkiem, możesz się załapać na przeceny do -25% aż.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Grupy MG Projektu

Post autor: bebefa »

O kurczaczki, to nie wiedziałam, że aż tyle można zyskać. Na projekcie wartym 4000 zł to aż 1000 zł obniżki! Biegusem zapisuję się do grup projektów, jakie mnie wcześniej interesowały. Dziękuję bardzo.

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Grupy MG Projektu

Post autor: anya »

O pracowania MG Projekt jest naprawdę super... Muszę napisać tutaj, że genialne mają projekty. Mnie póki co zachwycił głównie projekt Kajtek mgprojekt/com/pl/kajtek , który jest nowoczesny, stylowy. Wszystko jest w nim dobrze przemyślane, także powstanie z niego świetny domek.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Grupy MG Projektu

Post autor: Luza »

Zawsze warto porównać oferty. Różne firmy, różne projekty. A jednak dom buduje się na lata i projekt musi być idealny. Ostatnio bardzo popularne są na przykład domy drewniane. Na Domywstylu/pl widziałam sporo takich projektów i są świetne. Taka stylistyka pasuje do domów stawianych na wsi, na kolonii - generalnie poza miastem.

ODPOWIEDZ