grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dom

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem bardzo korzystna jest też jednak pompa głębinowa

piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Dom

Post autor: piotrowska »

Pewnie tak ale wracają do tematu wiem że atrakcyjne domy buduje deweloper atal na osiedlu skwer harmonia w Krakowie, można tam kupić też mieszkanie w zabudowie wielorodzinnej jeśli wolisz taką opcję a osiedle jest położone w pobliżu terenów rekreacyjnych

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dom

Post autor: bebefa »

Interesuje mnie coś takiego jak pompa do szamba z rozdrabniaczem bez pływaka , ale nie wiem, czy dobrze Wam o tym mówię, czy to jednak coś przestawiłam. Uważam jednak, że bez tego nie będziemy mogli w pełni korzystać z szamba. Czy zgodzicie się ze mną ?

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dom

Post autor: mojra »

Dzięki http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ mój proces poszukiwania wymarzonego mieszkania w Lublinie przebiega znacznie sprawniej. Jestem pod wrażeniem jakości oferowanych projektów i profesjonalizmu dewelopera.

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dom

Post autor: grażynka011 »

Znalazłam bardzo dobrą agencję jak https://conciergehouse.pl/ . Tutaj właśnie obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów i co ważne usługi są świadczone na wysokim poziomie

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dom

Post autor: czoko752 »

W takim razie, jeśli planujecie jakieś prace budowlane w swoim domu lub jeśli w ogóle zajmujecie się budową domu, to na pewno dobrze znane są Wam kosztorysy budowlane . Wiele prac przede wszystkim się od tego zaczyna. Najpierw projekt i rozpisanie wszystkich prac, a później wykonanie kosztorysu, aby wiedzieć, jakie kwoty będą potrzebne.

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Dom

Post autor: tonga »

a co powiecie na nowoczesny dom w lesie ale jednak blisko miasta? Brzmi super nie ? my szukamy własnie czegoś takiego. I okazuje się, że pod Radzyminem ( a więc rzut beretem od Warszawy) powstają Woodland Houses. Słyszeliście coś o tym projekcie ?

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dom

Post autor: sokol »

Jeżeli chcesz wykonać badanie zagrzybienia lub zawilgocenia budynku, a może potrzebujesz opinii technicznej lub wykonania przeglądu budynku, skontaktuj się z takim specjalistą jak rzeczoznawca budowlany. U niego uzyskasz merytoryczną i fachową pomoc w tym temacie.

ODPOWIEDZ