anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Dach- konstrukcja.

Post autor: anya »

"""Witajcie. Powoli moja budowa zmierza do kolejnego etapu, którym jest budowa dachu.

Zastanawiam się nad firmą? Do kogo warto się zgłosić po projekt, budowę?

Macie jakieś propozycje?
"""

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Dach- konstrukcja.

Post autor: erica »

Zdecydowanie firma MG Dachy jest najlepsza, jak chodzi o wiązary dachowe. U nich wszystko odbywa się według innowacyjnych technologii. A cała konstrukcja spełnia wszystkie normy.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Dach- konstrukcja.

Post autor: anya »

Czyli masz tutaj na myśli firmę mgdachy/pl ? No, faktycznie sprawdziłam ich ofertę dokładnie i chyba zgłoszę się do nich.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dach- konstrukcja.

Post autor: zuzula12 »

"Co proponujecie na dach? Dachówka, blacha czy blachodachówka. Ja nie wiem co byłoby najlepszym rozwiązaniem





______________________________

wzmacnianie posadzek
"

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Dach- konstrukcja.

Post autor: mrozek »

Na pewno trzeba też w odpowiedni sposób ten dach zaizolować aby uniknąć dostawania się wilgoci do domu. Tutaj zostawiam namiary na firmę, która specjalizuje się w ocieplaniu dachów i całych budynków pianą poliuretanową i celulozą: izolmax/pl/ . Myślę, że może Wam się przydać taki kontakt.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Dach- konstrukcja.

Post autor: Remontowa »

Do wykonania konstrukcji dachu niezbędne jest odpowiedniej jakości drewno konstrukcyjne. Drewno takie powinno spełniać określone normy i być odpowiednio zaimpregnowane i przygotowane do wykonania więźby. Tego typu drewno można zamówić w składzie drewnokominkowe.wroclaw/pl/oferujemy/tartak/ . Drewno od nich pochodzi z polskich lasów co gwarantuje jego wysoką jakość. Na stronie znajdziecie pełną ofertę.

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Dach- konstrukcja.

Post autor: karol3222 »

Dzisiaj kumpel podesłał mi bardzo ciekawą ofertę krak-zinc . Na pewno bardzo dużo osób powinno skorzystać z tej oferty.

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Dach- konstrukcja.

Post autor: hadzik »

Przy pracach budowlanych związanych z dachem pamiętajcie, ze odpowiednie docieplenie stropodachu jest najważniejsze. dobra izolacja to też dobra ochrona przez upałami czy hałasem. Jeśli szukacie firmy, która świadczy takie usługi to warto zgłosić się do stropodachy/com/pl/. Mają ogromne doświadczenie i wiedzę w tym temacie, wszystkie zlecenia realizują w ustalonych z klientem terminach. Ceny też mają wyjątkowo konkurencyjne.

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Dach- konstrukcja.

Post autor: Korzeń »

Pewnie że tak. Moim zdaniem warto zadbać o ocieplenie dachu od początku, bo dzięki temu tak naprawde uniknie się wychłodzenia. A jak wiadomo na poczatku taki świezy budynek będzie generował sporo ciepła. Dach można ocieplić chociazby styropapą tej firmy amitec/com/pl/kopia-produkty-5 robią materiał zaróno na dachy płaskie, jak i spadziste

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dach- konstrukcja.

Post autor: mojra »

Myślę, że może spodobać wam się x7ni9 . Faktycznie dostępna jest tutaj wysokiej jakości stal, która jest bardzo starannie wykonana, dodatkowo też dużym plusem są ceny, które nie należą do wygórowanych

ODPOWIEDZ