zuzula12
Posty: 218
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: zuzula12 »

Może zastanawiacie się nad zakupem mieszkania? Polecam sprawdzić na https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ to tutaj znajdziecie rewelacyjną ofertę na nowe mieszkania. Możecie zakupić mieszkania w Krakowie. Sprawdźcie dlaczego tam właśnie warto zamieszkać. Fajne jest to opisane na stronie. Polecam.

mojra
Posty: 132
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: mojra »

Wszystko zależy od tego jakich materiałów użyjecie. My kupiliśmy gotowy dom, sami jedynie go remontujemy. W kwestii płytek, ich doboru i układania, to polecam stronę https://plytki24.pl/blog gdzie znajdziecie wiele cennych porad. Mam nadzieję, że skorzystacie z tego tak jak ja.

postzunia
Posty: 46
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: postzunia »

Wszystko zależy od tego jaki dom wybierzesz oraz ile dasz za działkę budowlaną, jak chcesz się rozeznac odnośnie projektów domu to polecam Ci się zainteresowac stroną jaką jest https://www.archeton.pl/ Na pewno będziesz miec jakiekolwiek pojęcie na temat cen domów w budowie po wyborze odpowiedniego projektu.

majsterka
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: majsterka »

Bardzo podobają mi się nowoczesne rozwiązania jakie sa zastosowane w domu. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele energii. Wiem że takie systemy opisywane są tutaj https://rockmatic.pl/monitoring/. Taki monitoring czy inne sterowanie głosem lub alikacją stają się coraz bardziej popularne.

gierka
Posty: 61
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: gierka »

Tak konkretnie to ciężko jest wyliczyć to wszystko. Bo jednak każdy ma inną firmę budowlańców i innymi metodami buduje ten dom. Ale i tak musimy liczyć się z dość sporymi kosztami. A że moja znajoma powiedziała mi, że teraz bardzo często buduje się domy z prefabrykatów to może i jest to idealne rozwiązanie dla nas. Bo znalazłam, że prefabrykaty domy to nawet nie jest drogie rozwiązanie.

ODPOWIEDZ