zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: zuzula12 »

Może zastanawiacie się nad zakupem mieszkania? Polecam sprawdzić na ekopark/pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ to tutaj znajdziecie rewelacyjną ofertę na nowe mieszkania. Możecie zakupić mieszkania w Krakowie. Sprawdźcie dlaczego tam właśnie warto zamieszkać. Fajne jest to opisane na stronie. Polecam.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: mojra »

Wszystko zależy od tego jakich materiałów użyjecie. My kupiliśmy gotowy dom, sami jedynie go remontujemy. W kwestii płytek, ich doboru i układania, to polecam stronę plytki24/pl/blog gdzie znajdziecie wiele cennych porad. Mam nadzieję, że skorzystacie z tego tak jak ja.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: postzunia »

Wszystko zależy od tego jaki dom wybierzesz oraz ile dasz za działkę budowlaną, jak chcesz się rozeznac odnośnie projektów domu to polecam Ci się zainteresowac stroną jaką jest archeton/pl/ Na pewno będziesz miec jakiekolwiek pojęcie na temat cen domów w budowie po wyborze odpowiedniego projektu.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: majsterka »

Bardzo podobają mi się nowoczesne rozwiązania jakie sa zastosowane w domu. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele energii. Wiem że takie systemy opisywane są tutaj rockmatic/pl/monitoring/. Taki monitoring czy inne sterowanie głosem lub alikacją stają się coraz bardziej popularne.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: gierka »

Tak konkretnie to ciężko jest wyliczyć to wszystko. Bo jednak każdy ma inną firmę budowlańców i innymi metodami buduje ten dom. Ale i tak musimy liczyć się z dość sporymi kosztami. A że moja znajoma powiedziała mi, że teraz bardzo często buduje się domy z prefabrykatów to może i jest to idealne rozwiązanie dla nas. Bo znalazłam, że prefabrykaty domy to nawet nie jest drogie rozwiązanie.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: pośrednik »

Moim zdaniem budowa domu w dzisiejszych czasach się nie opłaca. Dlatego postanowiłem poznać oferty biur nieruchomości. I jak do tej pory bardzo mi przypadła mi do gustu oferta biura nieruchomości cn-kaczmarek/pl Już wspominano to biuro. Mi się spodobało to że jego transakcje są ubezpieczone. A w razie potrzeby biuro ma dla swoich klientów pakiet dodatkowych usług w którym są ubezpieczenia i kredyty.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: mojra »

Wszystko zależy na jakie rozwiązania się zdecydujesz, materiały itd. Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Niemniej jednak, jak już wybudujesz dom, to koniecznie spraw sobie Czujnik gazu ziemnego Ja uważam, ze każdy bez wyjątku powinien mieć taki czujnik/

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: Remontowa »

Moim zdaniem ciężko określić jednoznacznie koszt budowy. Wszystko zależy od wielu czynników. Na pewno musisz liczyć się z tym, że wydasz więcej niż zaplanowałeś. Ja niedawno skończyłam budować dom drewniany. Takie domy szkieletowe są super bo buduje się je bardzo szybko. Solidne domy z drewna wykonuje firma altbud-domy/pl/ - na ich stronie możecie poczytać o technologii oraz zobaczyć ich przykładowe realizacje. Polecam zapoznać się z technologią - naprawdę świetna opcja, szczególnie, jeśli zależy Wam na szybkiej budowie i dobrych parametrach budynku.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: Bakeneko »

Jeżeli chodzi o rury to akurat taką firmę mam, jest to hurtownia rur stalowych ecotechgroup/pl/. Mój znajomy korzystał z ich oferty i bardzo sobie ją chwalił. Firma zajmuje tym tematem od dawna, więc polecam skorzystać z oferty profesjonałów.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: emiliakozak »

Na pewno budując dom warto pomyśleć o założeniu paneli fotowoltaicznych, które będą świetną inwestycją w przyszłość. Na stronie universun/pl/fotowoltaika-wroclaw/ dowiecie się jakie zalety ma taka instalacja. Wiecie, że jest wysoka sprawność instalacji fotowoltaicznej, w zależności od paneli sięgać może nawet 40 lat? Instalacja zapewnia brak przerw w dostawie prądu oraz istnieje możliwość wykorzystania nadwyżek wyprodukowanej energii.

ODPOWIEDZ