zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: zuzula12 »

Ja widziałam na stronie blog.poradnik-budowlany/com/etapy-budowy-domu-jednorodzinnego-podcast/ artykuł a w nim opisane etapy budowy domu i nie tylko. To bardzo ciekawy i pomocny blog o budowie domu gdzie macie mnóstwo potrzebnych informacji. Sprawdźcie koniecznie.

Milusińska
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 10, 2021 11:06 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: Milusińska »

Budowa domu to spory koszt ale trzeba pamiętać by jeszcze móc cieszyć sie z niego to dobrze by było w jakiś sposób go zabezpieczyć . My od razu zakupiliśmy kamery lanberga. Chcieliśmy wiedzieć co się dzieje gdy nas nie ma w domu. 8 kamer daje nam dobry obraz i bezpośredni podgląd sytuacji

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: czoko752 »

Pamiętaj, że bardzo ważna jest izolacja w domu. Dzięki temu można mieć pewność, że w domu nie będzie wilgoci i będzie ciepło zimą. Na stronie: budwod.eu/oferta/izolacje-cisnieniowe/ jest oferta od firmy budwod, która jest specjalistą w dziedzinie izolacji. Warto się z nimi skontaktować.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: grażynka011 »

Stosujecie może folię w płynie jako zabezpieczenie przed wilgocią? Nie tak dawno natrafiłam na mgprojekt/com/pl/blog/folia-plynie/ , na tym blogu można znaleźć wiele informacji dotyczących wykorzystania tego typu folii

Markuz
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 23, 2020 4:26 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: Markuz »

Ciekawe informacje.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: emiliakozak »

Wszystko zależy od tego jaką wielkość wybierzecie. Na pewno warto pomyśleć o założeniu instalacji fotowoltaicznej, gdyż ma mnóstwo zalet, a po kilku latach inwestycja się zwróci i zaczniecie mieć energię całkowicie za darmo. Na stronie universun/pl/fotowoltaika-czestochowa/ możecie dowiedzieć się więcej na ten temat. Warto zacząć od małych kroków w stronę oszczędzania energii np. dostosowanie taryfy do swojego trybu życia i odłączani z gniazdek urządzeń, z których nie korzystacie.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: Dżonko »

Koszt budowy może być naprawdę różny. My np od razu rozważamy instalację fotowoltaiczną, żeby jak najszybciej oszczędzać na rachunkach za prąd. Tutaj ekofachowcy/pl/policz-oszczednosc/ znajdziecie wiele informacji w tym temacie, w tym również kalkulatory oszczędności czy też porównywarki ofert OZE. Dużo w ten sposób można się dowiedzieć.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: mojra »

W sumie to cięzko odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od wybranego projektu, roku budowy i lokalizacji. Niemniej jednak, na budowie domu nie powinno się oszczędzać. Im lepsze produkty wybierzesz, tym dłużej ci posłużą. W przypadku bram garażowych oraz automatyki do nich, to polecam ofertę novoferm/pl/ z ktorej sama korzystałam.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: Mniejsza1999 »

"
Na pewno trzeba też pomyśleć o zakupie odpowiedniej bramy garażowej. Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się brama segmentowa bo zajmuje mało miejsca. O tego typu bramach więcej poczytacie sobie na stronie brama-garazowa/com/pl/ .
[/quote]


Tutaj można zamówić super bramy - bramotechnika/pl/

Zarówno do garażu jak i wjazdowe
"

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: zuzula12 »

Korzystajac z usług specjalistów w danej branży zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę novoferm/pl , na której znajdziecie ofertę producenta najróżniejszych rodzajów bram i drzwi stosowanych w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ