bobBudowniczy
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:10 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: bobBudowniczy »

Na pewno warto będzie się zaopatrzyć nie tylko w materiały ale i odpowiednia odzież. Na stronie jaką jest prosave/pl/ znajdziesz najwięcej ciekawych promocji na odzież która na budowie zapewni tobie oraz innym pracwonikom bezpieczeństwo. Bez takiej odzieży nawet lepiej nie zaczynać pracy.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: mrozek »

Na pewno trzeba też pomyśleć o zakupie odpowiedniej bramy garażowej. Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się brama segmentowa bo zajmuje mało miejsca. O tego typu bramach więcej poczytacie sobie na stronie brama-garazowa/com/pl/ .

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: erica »

Wszystko zależy.... Od metrażu, od fachowców, materiałów. Nie można więc jednoznacznie ile cię wyjdzie budowa domu, bo to zależy od wielu czynników. Jak chcesz zaoszczędzić, to możesz sprawdzić na portalach ogłoszeniowych czy ktoś nie przyjmie twoje prywatne zlecenia budowlane ta po godzinach. Na pewno będzie to korzystne rozwiązanie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: milka »

Kosztu budowy są różne. Dużo zależy od projektu jaki wybraliście, ekipy budowlanej i użytych materiałów. Na facebook/com/groups/mgprojekt.szafir/ znajdziesz grupę dotyczącą projektu domu Szafir. Jeśli budujesz według projektu to możesz zapytać o kosztu budowy.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: Milena »

Akurat będziemy się przymierzać do budowy domu i zajmie się tym brat ze swoją ekipą. Tak mniej więcej tylko wiem o kosztach, bo bardziej zajmuje się tym mąż. Tylko co chwilę słyszę jakie materiały trzeba będzie kupić, ale boję się aż zapytać o ceny. Przecież nawet takie szalunki stropowe, czy ścienne szalbud/pl/ to bardzo ważny element budowy, za który będzie trzeba zapłacić. Tanio to wszystko na pewno nie wyjdzie, ale warto dla własnego gniazdka :)

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: Aldona »

Nie zapomnijcie o odpowiedniej firmie sprzątającej np gruz czy stare graty. Najlepiej u mnie sprawdził się TomGruz. Mają kompleksowe usługi , także wszystko przebiegło pomyślnie , znają się na rzeczy. tomgruz/pl/

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: sokol »

Ja bym także zdecydowała się na monitoring. Uważam, że monitoring w domu to bardzo dobre rozwiązanie. Warto rzucić okiem na monitoring dahua: b2b.dts-system/pl/. Sądzę, że będziecie z niego zadowoleni.

anya
Posty: 136
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: anya »

Na pewno nie idzie tutaj jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ ku temu ma się wiele czynników. Wszystko zależy od tego jakie wykorzystacie materiały, z jakich firm będziecie korzystać, ile wy sami wykonacie? Jeżeli chodzi o kwestie elektryki, to z tego co wiem opłaca się kupować w internecie. Chociażby zobacz ofertę amper/pl.

barttonn44
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 02, 2020 6:22 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: barttonn44 »

Jeśli już wspominacie o bramach do garażu, to od siebie mogę wam polecić abyście zajrzeli do tego sklepu novoferm/pl/ . Mają tu na prawdę sporą ofertę takich produktów i na pewno bez problemu znajdziecie u nich bramę dla siebie

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: synia »

Jedną z ciekawszych inwestycji w okolicach Warszawy jest na pewno Aspen Park -> aspenpark/pl/ . Projekt domków to połączenie nowocześności i funkcjonalności. Myślę, że na takim osiedlu odnajdą się zarówno rodziny z dziećmi (zamknięte, spokojne osiedle; pełno zieleni), jak i pary, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Dużym plusem są domki z garażami na dwa auta. Teraz bardzo często są po dwa auta na rodzinę i fajnie, że deweloper wziął to pod uwagę 😊 Z tego, co widziałam na ich stronie, to zostało jeszcze parę domków na sprzedaż!

ODPOWIEDZ