budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: budowlaniecja »

Koszta budowy domu to jedno, ale ile jest załatwiania różnych papierków, szukania fachowców i praktycznie trzzeba potem wszystkiego pilnować. Nie to nie dla mnie. Raczej skorzystam z oferty tu cn-kaczmarek/pl/ Biuro nieruchomości ktore działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mają w swojej ofercie sprzedaż gotowych domów. I chyba ta opcja dla mnie jest najlepsza.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: mojra »

Warto już teraz rozejrzeć się za firmą, która oferuje kontenery na gruz. Doskonale wiem, że przy budowie domu jest cała mała odpadów. Ja miałam okazję korzystać z oferty Remondis Starachowice przede wszystkim ze względu na niskie ceny. Jak macie wolną chwilę, to zajrzyjcie na ich stronę

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: sokol »

Gdybyście potrzebowali skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w wyburzeniach - to polecam Polską Grupę Wyburzeniową: pg-wyburzenia/pl/ . Czasem przy budowie domu lub przed jej rozpoczęciem może okazać się, że trzeba pewne elementy wyburzyć.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: anya »

Wszystko teraz zależy na jaki projekt się zdecydujecie... Na pewno warto byłoby zajrzeć sobie tutaj mgprojekt/com/pl/parterowy i sprawdzić jak to właśnie wstępnie wygląda przy danym projekcie. A macie tam wstępny kosztorys.
Ostatnio zmieniony wt mar 02, 2021 1:46 pm przez anya, łącznie zmieniany 1 raz.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: mrozek »

Przy budowie domu warto także pomyśleć o rozwiązaniach takich jak system masterkey. Na stronie masterkey/pl/ poczytacie więcej o tej możliwości. Moim zdaniem to wygodne aby mieć tylko jeden klucz do wszystkich zamków. Dlatego warto wiedzieć, jak działa wkładka masterkey.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: marina »

Sama się zastanawiałam jaki będzie koszt budowy domu 90m2 użytkowego. Przeraża mnie to trochę ale chcę mieć własny dom. Póki co kupujemy materiały, wszelkie kable, węże do wody, węże do gazu to już tutaj chyba coś zakupimy termnova/pl/pl/c/Weze-do-gazu/16 . Jest wiele jeszcze rzeczy do kupienia, i mam nadzieje że koszta mnie nie powalą :D

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: milena49 »

Kosztorys całej budowy zależy od wielu czynników, m.in. materiałów czy kosztów pracy firm budowlanych. Jednak w przypadku elektryki nie należy oszczędzać, lepiej wybrać doświadczonego fachowca i mieć pewność, że dom jest bezpieczny. Tu elwro24/pl/ jest elektryk Wrocław, który z pewnością pomoże . Mają wymagane certyfikaty, a ich lista usług jest długa.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: bebefa »

No na pewno zależy to od tego, jakie rzeczy chcesz mieć w tym domu, ale ogólnie wydaje mi się, że dobrą opcją będzie na przykład poszukanie nie tylko tego, co głównie jest użytkowane, ale i elementów mniej właściwych. Przykładem może być na przykład taki bluetone/pl/panele-akustyczne/ panel akustyczny. Zamontuj i ciesz się prawdziwą ciszą, bez szumów.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: kubek201 »

Wiele na pewno zależy od tego, gdzie kupujecie materiały budowlane. Tutaj budujmy.eu/pl/products/-megaron-smig-c-50-supermocna-masa-szpachlowa-17-kg-4626.html macie namiar na sklep, gdzie można zrobić kompleksowe zakupy. Oczywiście można się tam bezpiecznie zaopatrzyć online. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Propozycji jest wiele.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Ile kosztuje budowa domu?

Post autor: postzunia »

Jeżeli chodzi o budowe domu od podstaw to czasem warto pomyślec nad innymi rozwiązaniami. Na przykład na stronie jaką jest mieszkania.inter-bud/pl/mieszkania-na-sprzedaz-fabryczna-city Znajdziesz bardzo interesującą ofertę odnośnie mieszkań na bardzo ciekawej inwestycji. Jest to świetny developer który ma bardzo dobre oferty.

ODPOWIEDZ