majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

odzież robocza

Post autor: majsterka »

Odzież robocza jest ważna i moim zdaniem warto pomyśleć o jej zakupie w jakimś dobrym miejscu. Czytałam, że tutaj net-bear/pl/odziez-robocza mają spory wybór dobrej jakości odzieży moze znajdziesz tam coś dla siebie.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: odzież robocza

Post autor: milena49 »

Jeśli stawiacie na jakość ubrań do pracy, to warto poszukać różnych ofert. Ja znalazłam Sklep Beta24/pl beta24/pl/promocja-q4.html?cat=1629 . Znajdziecie tam odzież roboczą do różnego rodzaju prac. Są okulary, ciepłe kurtki, skarpety czy spodnie. W ofercie są nawet wózki na narzędzia i torby. Jednym zdaniem, wszystko, co jest potrzebne w pracy fizycznej.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: odzież robocza

Post autor: Betka89 »

U mnie w pracy na szczęście można nosić dowolne ubranie, byleby bylo wygodne. Ale w sumie przydałyby mi się jakieś nowe ciuchy do pracy. Widziałam już nawet fajne spodnie - greenpoint/pl/22-spodnie i nawet kilka par jest w fajnych promocjach. Myślę, że kupię sobie kilka sztuk, żeby starczyło na dłużej.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: odzież robocza

Post autor: Elka »

Jeśli chodzi o odzież typowo roboczą to proponuję zajrzeć do tej hurtowni Bhp-gabi . Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór jest duży - odzież robocza, obuwie, akcesoria bhp. Ceny są także konkurencyjne, a dodatkowe promocje pomagają sporo zaoszczędzić.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: odzież robocza

Post autor: paździoch »

To jeszcze możecie zrobić zakupy w tym sklepie tmbhp/pl/ . Mają tam nie tylko odzież roboczą czy buty, ale także inne akcesoria. Można dość sporo u nich nakupować za jednym razem.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: odzież robocza

Post autor: pośrednik »

Ja ostatnio dla zatrudnianych przeze mnie pracowników budowlanych kupiłem obuwie robocze Voltabut Bardzo starannie wykonane, solidne i na pewno szybko się nie zniszczą. W sklepie tym znajdziecie też inne propozycje, jak spodnie, czapki, rękawice dla pracowników.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: odzież robocza

Post autor: Monika »

Ja uważam, że najważniejszym elementem stroju roboczego są właśnie buty. Powinny być one nie tylko wygodne i komfortowe. Powinny również zapewniać odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Jeśli jest zima, to dobrze byłoby, aby takie buty posiadały również ocieplenie. Na stronie internetowej demar/com/pl/blog/buty-na-trudne-warunki-gumowce-ocieplane-meskie/ możecie sobie poczytać przykładowo o gumowcach ocieplanych męskich, polecam ;)

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: odzież robocza

Post autor: grażynka011 »

Ważne jest również by dobrać odpowiednie rękawice ochronne, my zamawiamy je zawsze w bhptechnik/pl/rekawice-robocze-22 . Wyróżniają się wysoką jakością, wytrzymałością i przede wszystkim doskonale chronią przed uszkodzeniami.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: odzież robocza

Post autor: PatkaM »

Różne rzeczy na różne potrzeby, na różne stanowiska co nie;) Warto zainteresować się takimi rzeczami i to nie tylko ze względu na przepisy BHP. Przydać się tu mogą buty, spodnie, bluzy robocze także i takie rzeczy jak kaski, okulary czy też gogle ochronne. Według mnie wszystko bez problemu będziecie mogli zamówić online

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: odzież robocza

Post autor: Luza »

Odzież robocza powinna mieć dobrą jakość, żeby mogła chronić ciało przed urazami w trakcie wykonywania obowiązków. Duży wybór ubrań, butów i sprzętu jest tutaj bhpnawigator/com/pl/ . Można u nich znaleźć dosłownie wszystko do pracy fizycznej, ale nie tylko. Mają kombinezony czy sprzęt do pracy na wysokościach. Warto ich sprawdzić.

ODPOWIEDZ