matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Solidne drzwi drewniane - skąd?

Post autor: matea »

hej hej, orientujecie się gdzie zamówię solidne drzwi wykonane z drewna ( myślę o drzwiach dębowych). Szukać w sklepach czy bezpośrednio u producentów? Jakie firmy polecacie ?

hadzik
Posty: 94
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Solidne drzwi drewniane - skąd?

Post autor: hadzik »

Zdecydowanie u producentów. Jeśli chodzi o konkretną firmę to ja polecam KRIS DRZWI. Mają doswiadczenie, realizują zamówienia indywidualne, robią drzwi na konkretny wymiar ( nawet nietypowy).

tonga
Posty: 175
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Solidne drzwi drewniane - skąd?

Post autor: tonga »

też polecam kris drzwi :) zakupy zrobisz bez problemu w ich sklepie internetowym, wszystko realizują w terminie, na terenie całego kraju. Nie dość, ze ceny konkurencyjne to jeszcze jakość obsługi na całkiem fajnym poziomie.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Solidne drzwi drewniane - skąd?

Post autor: matea »

Wielkie dziękli za szybką pomoc :) a orientujecie się może jak długo czeka się na takie drzwi robione pod zamówienie?

tonga
Posty: 175
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Solidne drzwi drewniane - skąd?

Post autor: tonga »

a wiesz co z tym pewnie bywa róznie bo czas oczekiwania zalezny jest pewnie o kilku czynników m.in od tego nad iloma drzwiami obecnie pracują itd. Srednio to pewnie około 1,5 miesiąca ale najlepiej zadzwonić i dopytać :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Solidne drzwi drewniane - skąd?

Post autor: matea »

liczyłam się z takim czasem także ok. jak tylko wrócimy z wakacji to poczytam, podzwonie i pewnie będziemy zamawiać :)

tonga
Posty: 175
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Solidne drzwi drewniane - skąd?

Post autor: tonga »

super :) ja też po urlopie biore się za drobne zmiany w domu, drzwi już są a teraz czas na zmianę mebli :) daj znać jak uda się coś załatwić z zamówieniem :)

ODPOWIEDZ