Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Instalacje grzewcze

Post autor: Kasieńka »

Cześć jaki typ ogrzewania preferujecie? Budujemy domek jednorodzinny, nie za duży bo mamy tylko jedno dziecko a i działka nie była powalających rozmiarów. Wolałam mieć nieco większy ogródek i przestrzeń, ale przechodząc do sedna. Co myślicie o gazowych kotłach kondensacyjnych? Z tego co czytałam są bardzo energooszczędne a na tym mi zależy. Znajomy polecił mi kotły marki buderus-inserw/pl/sklep/buderus-logamax-plux-gb-072 . Ma ktoś z was taki?

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Instalacje grzewcze

Post autor: sokol »

Warto postawić na wysokiej jakości węgiel ekogroszek od producenta: ekogroszek-patriot/pl/ . Stawiając na jakość opału mamy pewność, że dobrze się wypala, daje dużo ciepła i pozostawia niewiele popiołu.

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Instalacje grzewcze

Post autor: Brzostuś »

My w domku letniskowym mamy kominek z płaszczem wodnym i wszystkie akcesoria zamawialiśmy tu:wkladygrzewcze/pl/pl/c/Plyty-do-budowy-kominka-SKAMOL/696 . Natomiast w domu piec na ekogroszek, naprawdę świetna sprawa.

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Instalacje grzewcze

Post autor: anya »

Czy już wiecie ostatecznie czym będziecie ogrzewać dom? Ja już rozważałam różne opcje, ale ostatecznie podstawię jednak na kominek i to z płaszczem wodnym. Sporo ostatnio słyszałam na temat takich kominków i opłaca się je kupić. Co do wkładu to tutaj kratki/com znalazłam już coś naprawdę solidnego i nowoczesnego.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Instalacje grzewcze

Post autor: bajobaj »

Na pewno część z Was będzie myślała na przykład o instalacji grzewczej gazu, czy to na przykład do rozwiązań związanych z waszym domem, czy budynkiem usługowym. Głęboko w to wierzę, dlatego chcę Wam przypomnieć, że tuaj termnova/pl/ macie wiele elementów, jakie można wykorzystać do instalacji takich rozwiązań. Sami będziecie zaskoczeni, jak wiele można z tym zrobić.

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Instalacje grzewcze

Post autor: Grazka123 »

Jeżeli chodzi o instalacje grzewcze to ja polecam wam rury z firmy europol.wroclaw/pl/index.php/o-firmie-gora.html Specjalizują się oni właśnie w tego typu częściach ale nie tylko i własnie ostatnio od nich potrzebowałam płaskowniki do pracy. Mają oni bardzo dobre materiały, świetnej jakości. Polecam

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Instalacje grzewcze

Post autor: Bakeneko »

Fajne mają produkty do kominków jak cos na sklepie wkladykominkowe.net/pl/ zwłaszcza jeżeli chodzi o wkłady kominkowe cenowo są genialne i naprawdę konkretne

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Instalacje grzewcze

Post autor: wąż »

Kochani ! a jakie macie kominki ? bo ja tylko od wkladykominkowe.net/pl/ mają najlepsze ceny i konkretną jakość

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Instalacje grzewcze

Post autor: mojra »

Im więcej ofert porównacie ze sobą i zrobicie sobie rozeznanie, tym lepiej. Wybierając rozwiązanie grzewcze trzeba być w 100% przekonanym co do swojej decyzji. Od siebie polecam chociażby oferteę kominki-ferretti/pl/ a to dlatego, że stawiają na świetne i innowacyjne rozwiązania.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Instalacje grzewcze

Post autor: Kreśka »

My teraz wymienialiśmy kocioł na taki 5 klasy od tego producenta - piecbud.net/pl/ No i jest naprawdę o wiele bardziej ekonomiczny niż poprzednik. Zdecydowanie byla to dobra decyzja i dobra zmiana

ODPOWIEDZ