NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: NataliaZ4 »

Jeśli będziecie montować lub wymieniać okna w swoim domu to zastanówcie się od razu, czy nie warto postawić na montaż rolet. U mnie świetnie sprawdzają się rolety nadstawne, które zamówiłam na bianex/pl/rolety-nadstawne/. Moim zdaniem będę idealną izolacją termiczną, do tego świetnie wyglądają.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: wloczykijka »

Nie miałem okazji korzystać z tego typu okien. Ale przy okazji remontu i wymiany okien sugerowałem się poradami tego serwisu http://anwis.pl/pl/wymiana-okien-a-mont ... wnetrznych . Jak najbardziej okazały się one pomocne i praktyczne w przypadku remontu. Jeżeli chcecie się doszkolić w tej kwestii to jest to odpowiednia strona dla Was.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: zuzula12 »

Jestem w trakcie budowy domu i w moim przypadku zamówiłem okna oraz drzwi z ciepły montaż bydgoszcz od firmy Perfect. Wszelkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez problemów, a okna i drzwi są świetnej jakości i jestem z tego bardzo zadowolony.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: dert »

Okna Drutex znam, sam mam takie u siebie. Nie mam żadnych, nawet najmniejszych uwag co do użytkowania, niezależnie od pary roku. A mam już je ponad dwa lata, więc są sprawdzone w każdych warunkach praktycznie.

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: anik2 »

"
Okna Drutex znam, sam mam takie u siebie. Nie mam żadnych, nawet najmniejszych uwag co do użytkowania, niezależnie od pary roku. A mam już je ponad dwa lata, więc są sprawdzone w każdych warunkach praktycznie.
[/quote]


Też bardzo pozytywne opinie słyszałam o tej firmie. A będę na wiosnę wymieniać okna u siebie, stąd zaczynam się interesować tematem na temat wyboru. A jakie u ciebie są konkretnie, bo na stronie różne mają rodzaje.
"

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: dert »

"
[quote=dert post_id=5988 time=1636669583 user_id=183]
Okna Drutex znam, sam mam takie u siebie. Nie mam żadnych, nawet najmniejszych uwag co do użytkowania, niezależnie od pary roku. A mam już je ponad dwa lata, więc są sprawdzone w każdych warunkach praktycznie.
[/quote]


Też bardzo pozytywne opinie słyszałam o tej firmie. A będę na wiosnę wymieniać okna u siebie, stąd zaczynam się interesować tematem na temat wyboru. A jakie u ciebie są konkretnie, bo na stronie różne mają rodzaje.
[/quote]


To prawda, na wybór okien w tej firmie nie można narzekać. Ja mam u siebie okna pvc, iglo light dokładnie. Sprawdzają się pod każdym względem: wodoszczelności, energooszczędności czy przepuszczalności powietrza. To już są takie nowoczesne okna.
"

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: grażynka011 »

Na pewno przyda wam się również porządna moskitiera . Jest rewelacyjnym zabezpieczeniem przed owadami, dodatkowo w e-markizy jest dosyć duży wybór. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z zakupu

czoko752
Posty: 1027
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: czoko752 »

Wybór okien rzeczywiście nie należy do najprostszych kwestii. Koniecznie zajrzyjcie sobie na ofertę Drutex, to producent okien. Wybrałam właśnie ich usługi i przy wykonywaniu pomiaru okien bardzo rzetelnie doradzono mi również w wyborze konkretnego typu. Jestem przekonana, że nie zawiedziecie się stawiając na tą firmę.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: Bigi12 »

Oczywiście że znam bo sam użytkuję ich produkty i jestem bardzo zadowolony. Wystarczy wejść na stronę drutex/pl/ i tam masz okna, drzwi, fasady a nawet rolety. Firma stale poszerza swoją ofertę o nowe produkty.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: RobertOsm »

"
Hejka wszystkim. Zastanawiamy się nad wyborem okien. Wiadomo, że zależy nam na jak najlepszej jakości i trwałości takich okien. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zakup okien w firmie Drutex. Bo jednak jest to bardzo zanany i ceniony producent okien od lat a to także ma bardzo duże znaczenie. Poza tym mają bardzo duży wybór okien i nie tylko z PCV ale także aluminium czy drewnianych.
[/quote]


Jeżeli zależy Ci na najlepszej jakości to zdecydowanie polecam firmę Debesto. Kupowałem od nich okna aluminiowe do swojego domu :) Są łatwe w myciu, bardziej wytrzymałe na warunki zewnętrzne a do tego w dobrej cenie :) Ofertę znajdziesz na stronie [url]debesto/com/pl/okna/okna-aluminiowe/ :)
"

ODPOWIEDZ