gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

znacie okna Drutex?

Post autor: gierka »

Hejka wszystkim. Zastanawiamy się nad wyborem okien. Wiadomo, że zależy nam na jak najlepszej jakości i trwałości takich okien. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zakup okien w firmie Drutex. Bo jednak jest to bardzo zanany i ceniony producent okien od lat a to także ma bardzo duże znaczenie. Poza tym mają bardzo duży wybór okien i nie tylko z PCV ale także aluminium czy drewnianych.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: sokol »

Ja zdecydowałam się na okna PCV Warszawa: medrus/pl/produkt/okna-pcv/. Jestem zadowolona z tego rozwiązania. Okna cechują się wysoką jakością wykonania i świetną szczelnością.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: mojra »

Nie, ja niestety nie znam tej marki okien. Ciężko też mi sobie przypomnieć skąd ja mam okna, żeby wam coś polecić. Natomiast z czystym sumieniem mogę wam zarekomendować rolety wewnętrzne na ktore ja sama się zdecydowałam. Gdybyście byli zaintresowani tematem, to dajcie znać.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: synia »

Jest na rynku bardzo dużo różnych okien. Trzeba jednak wybierać takie, które są niedrogie, ale praktyczne i przynoszą korzyści. Dobrze dobrane okna mogą bowiem przynieść znaczne oszczędności, bo światło zewnętrze pozwoli funkcjonować przez długi czas każdego dnia bez konieczności używania lampy. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na okno narożne. Naprawę super sprawa!

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: majsterka »

Gdybym miała wybierać miedzy żaluzjami a roletami to zdecydowanie wybrałabym rżaluzje. Sama montowałam je u siebie i dla mnie to ogromna wygoda. Znalezłam, świetne żaluzje tutaj karnix/pl/zaluzje-drewniane-9870.html i bardzo łatwo się je montuje i super funkcjonują.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: czoko752 »

Co do okien to ja wam powiem że chcę u siebie zamontować takie okna typu fix, nieotwierane, tutaj okna-internorm/pl/poradnik/okna-nieotwierane-typu-fix-w-duzym-formacie macie na ich temat fajny artykuł. Chcę je w salonie mieć, u znajomych je zobaczyłem pierwszy raz i od razu mi się spodobały.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: papilotka »

My tez sie zastanawiamy nad wyborem, musimy zmienic juz na nowe okna no i wybralismy noweokna/pl/ Nasze stare już się nie bardzo nadają, nie dość, że nie wyglądają , to w ogóle przepuszczają zimno. Te nowoczesne okna mają system termoizolacji dzięki któremu można obniżyć koszty ogrzewania

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: Elka »

Znam i polecam. Mam model pvc. Świetne parametry techniczne, do tego rewelacyjny wygląd. Od kilku lat służą bezawaryjnie. Oferta Drutex jest szeroka. Okna dostępne są z różnymi pakietami szybowymi i w różnej kolorystyczne. A także w różnej technologii wykonania. Ja nie zamieniłabym ich na żadne inne.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: milka »

To znana firma, więc chyba większość osób powie, że ją zna... Gdybyś szukał rolet na te okna polecam tą firmę minirolety/pl/rolety-scienne/ Znajdziesz tam bardzo duży wybór rolet w atrakcyjnych cenach. Według mnie warto zapoznać się z ofertą.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: znacie okna Drutex?

Post autor: Dżonko »

A osłony okienne jakie macie u siebie? Wolicie rolety czy żaluzje? Ja tutaj rolety-krakow/pl/produkty/rolety-rzymskie/ przeglądam sobie rolety rzymskie. Bardzo podobają mi się wizualnie ale zastanawiam się nad tym jak wygląda ich funkcjonalność? I jak z poziomem zaciemnienia?

ODPOWIEDZ